Mervepatasana kullanıcısının son içeriği

1. Mervepatasana

Yardım mi6 şarj cihazı önerisi (ttec charge şarj cihazı değişimi)

Teşekkür ederim peki bir sorun çıkarsa, garanti için satın aldığım siteye mi başvuracağım?
  2. Mervepatasana

Yardım mi6 şarj cihazı önerisi (ttec charge şarj cihazı değişimi)

Herkese merhaba daha önce şarj sırasında LED ışık yanmıyor ve telefonum çok geç şarj oluyor diye konu açmıştım. Şarj aletinin sorunlu olabileceğini söylediler, temassızlık vardı zaten neyse ben de ttec 18w charge şarj kablosu ve adaptörü aldım. Orijinal kadar iyi olduğunu söyledi satıcı. Fakat...
  3. Mervepatasana

Yardım Şarj takılıyken led bildirim ışığı artık yanmıyor

Valla kablolu kullanıyorum resmen şarj olmuyor eskiden 1 saatte dolardı. Umarım yeni şarj aleti alınca düzelir hepsi
  4. Mervepatasana

Çok teşekkürler dediğiniz gibi yapayım en iyisi
  5. Mervepatasana

Dediğiniz uygulamada sonuç bu şekilde çıktı. Şarj kablosunda sorun var aslında ama ledi etkileyeceğini düşünmemiştim
  6. Mervepatasana

Merhaba arkadaşlar mi6 kullanıcısıyım bir süredir şarj olurken led ışığın yanmadığı fark ettim. Ayrıca çok yavaş şarj olmaya başladı. Sorun ne anlamıyorum umarım yardımcı olabilirsiniz. (Ayarları kontrol ettim.)
  7. Mervepatasana

Yardım Ahizeden ses cızırtılı çıkmaya başladı

Merhaba, yaklaşık 5 aydır mi6 kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Fakat bugün hoparlörden ses hafif cızırtılı ve az çıkmaya başladı sanki hoparlör patlamış gibi. Yüksek sesle müzik dinlemiyordu bunun sebebi ne olabilir? Garantiye göndermek haricinde bir çözüm o
Üst Alt