Mervan kullanıcısının son içeriği

1. Mervan

Karşılaştırma İki cihaz arasında kaldım öneriniz nedir?

Xiaomi, Mi serisi telefonlarını gerçekten güzel yapıyor ve ona göre yazılım-destek sağlıyor gördüğüm kadarıyla. Ama Poco ve Redmi cihazları bence hobi olarak yapıyor. Asıl işi Mi olduğu için de Mi 10T derim.
  2. Mervan

Soru MIUI Can'dır, Mi ise Canan mıdır?

Realme'dir diye tahmin ediyorum. :)
  3. Mervan

Soru MIUI Can'dır, Mi ise Canan mıdır?

Kim hocam o başka çekik gözlü?
  4. Mervan

Soru Google Mesajlara Yükseltme

Ben bir ara geçtim. Pek albenisi yok Google Mesajlar'ın. Google çok bozdu zaten. Öyle böyle bozmadı. Chrome leş, YouTube leş. Ya da belki de benim telefon eskidi artık bilemiyorum.
  5. Mervan

Diğer TürkNet'ten Millenicom'a geçtim. (Speedtest.net sonuçları)

Düzelmedi maalesef. Modem kronik sorunlu. Anlamış olduk. Şimdi işin yoksa uğraş dur. Garantiye göndereceğim. Ya sorun bulunamadı diyecekler ya da aynı cihazla değiştirecekler. Problem de devam edecek.
  6. Mervan

Eski tip telefon kablosu evet. Dsl kablosu değiştirmeyi denemedim. Modemim Tp-Link. Galiba sorunun kaynağı modem. Şimdi başka bir modemle denedim. En ufak bir problem yaşamadım. Araştırdığım kadarıyla da bu modemde kronik bir problem var. Şimdi garantiye gönderirsem muhtemelen aynı model ile...
  7. Mervan

Millenicom'u 3 aydır kullanıyorum. Hız gayet iyi ve yeterli. Ama ilginç bir sorunum var. Günde 3 - 4 kere internet gidiyor. Modemi kapat aç yapınca tekrar geliyor. Modemi sıfır aldım. Millenicom'u arayıp kayıt oluşturdum. İç tesisat sorunu var dediler. Başına böyle bir problem gelen var mı?
  8. Mervan

Yardım Sistem uygulama güncelleme sorunu

Bence bu Xiaomi'nin saçma hatalarından biri. Benim cihaz Redmi 5 Plus. Mesajlar, Launcher, Hava Durumu vs. bunların hepsine aldığım güncellemeleri, format attıktan sonra alamadım. Muhtemelen model eskidikçe güncelleme vermiyor. Hayır yeni güncelleme vermezsin eyvallah da eskiden gelen...
  9. Mervan

Soru Orjinal batarya

Önyargılı olmak istemem. Ama şimdiye kadar N11 ve GittiGidiyor'dan bu şekilde telefon parçalarını, şarj aletlerini orijinal diye satan bütün satıcılar bana çakma ürün gönderdi. Yüzde yüz orijinal ekran diye ekran değişimi yapan yer çakma ekran taktı. Kısacası orijinal parçaya kendi servisi...
  10. Mervan

Soru Sistem uygulamaları güncelleme sorunu

Hocam soru işaretini doğru kullanmışsınız. Tebrik ederim. Evet. Bende de aynı sorun var.
  11. Mervan

Yardım Telefonu düşürdüm sallayınca bir tıkırtı geliyor

Simkart yuvasının üstüne bastırıp sallayın bir de. Ses bir ihtimal ordan da geliyor olabilir.
  12. Mervan

Çözüldü Yeni şarj aletim orjinal mi?

Skorpi mi olcan çeeen.. cantara mı olcaaan..
  13. Mervan

Yardım Redmi 5 plus telefonum durup dururken kapandı ve açılmıyor şarja taktığımda ise beyaz ışık yanıp sönüyor

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-5-plus-ekrana-ufak-isik-gelip-kapaniyor-sarja-takincada-surekli-isik-gelip-kapaniyor-bildirim-ledide-yanmiyor.93870/ Sanırım sizin problemin aynısı hocam. Linkin sonunda arkadaş pil bağlantılarını falan söküp tekrar taktığından bahsetmiş. İnceleyin...
  14. Mervan

Yardım Formattan sonra sistem uygulamalarına güncelleme gelmiyor.

Evet ama formattan önce uygulamaların hepsine güncelleme gelmişti. En basitinden Mesajlar uygulamasına gelen güncelleme ile birlikte bildirim çubuğunda mesajı tam metin görüntüleyebiliyordum. Problemim güncelleme desteğinin kesilmesi değil. Problemim daha önce güncel versiyonu gönderilen sistem...
Üst Alt