Mertuska kullanıcısının son içeriği

1. Mertuska

Soru Mi 12T Pro Kamera Sorunu

Hocam merhaba Miui 13 de kesinlikle böyle bir sorun yok değil mi? 22081212UG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Mertuska

MIUI 12 [Android 11] Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.2.4.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

Geri dönüş yapar mısınız ona göre yükleyelim biz de. POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Mertuska

Yardım Poco F2 Pro Kılıf ve Ekran Koruyucu Tavsiyesi

Link varsa atar mısınız POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Mertuska

Zore nano cam koruyucu aldım Kalite ve hissiyat gayet güzel fakat çok fazla toz tutuyor. Sanırsam nano olmasından kaynaklı. Temperli cam deneyeceğim ayrıca yazarım. POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Mertuska

Sohbet Telefon Seçmekte Zorlanıyorum.

Geçmişe dönük bakmak lazım sanmıyorum olduğunu. Batarya değişip şu zamanda ıphone 5 sorunsuz kullanılabilir diyorsanız saygı duyarım pek bana göre değil [emoji2369] POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Mertuska

Amiral gemisi mi8 nasıl 5 saat sot alır demişsiniz, ben bu cihaza Iphone Xs modelinden geçtim. isterseniz bir araştırın hala amiral gemisi konumundaki xs kaç saat ekran süresi veriyor ve 1 sene sonunda kaç saat ekran süresi verecektir acaba. Iphone 5 güvenlik güncellmesi alıyor işte destek budur...
  7. Mertuska

Cihazı orijinal yazılım ile kullanıyorum. Uygulama rozet bildirimi hariç herhangi bir sorun yaşamadım. Zamanında birçok xiaomi cihazını custom romlar ile kullandım ve az çok xiaomi den anlayan bir insan uzun yıllar bu cihazları kullanabilir. Herhangi bir kişiye bir öneri verirken diğer...
  8. Mertuska

Aliexpress sitesinden aldım, poco f2 pro nilkin yazarsanız direk karşınıza çıkacaktır. POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Mertuska

Selamlar herkese, Kutudan çıkan kılıf hoşuma gitmediği için Autofocus tank kılıf almıştım ( Spigen benzeri - çakması olarak düşünebilirsiniz.) fakat cihazı hem çok kalınlaştırdı hem de kenarları kauçuk benzeri bir yapıda olduğu için çok toz tutuyordu. Yurtdışından sipariş verdiğim nilkin kılıf...
  10. Mertuska

Çözüldü Monabella yazitipi

Teşekkürler bilgilendirme için, gboard mu kullanıyorsunuz? POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Mertuska

Garantili cihaz olduğu için rom root işlerine şu anlık girmiyorum [emoji1][emoji106] POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Mertuska

Harika tahmin özelliği sebebiyle ben de swiftkey kullanıyorum [emoji106] POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Mertuska

Teşekkürler hocam [emoji106][emoji106] Evet hala kullanıyorum ve gayet memnunum hem şarj hem performans olarak. Tek dezavantajı biraz ağır olması [emoji1] Tavsiyem koruyucu cam ve kılıfı önceden almanız. Cihaz üzerinde gelen ekran koruyucu aslında film ve koruma sağlamaz, inanılmaz fazla toz...
  14. Mertuska

Hocam bişey daha sorayım :) yazı tipleri çok güzel gerçekten ama örnek veriyorum wp dan mesaj yazarken orijinal fontta yazıyormuş görünüyor, mesajı gönderdikten sonra ilgili yazı tipi geçerli oluyor. Sizde de böyle mi? Normali bu mudur bunun? POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Mertuska

Merhabalar hocam, Emeğinize sağlık. Görünen bu fontların tamamı Türkçe karakterleri eksiksiz olarak destekliyor mu acaba? POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt