tıslayankedi kullanıcısının son içeriği

1. tıslayankedi

Rom POCO X3 NFC | MiuiS +Power-V2 ROM by Suleyman_329 | A12

Arkadaşlar üretici V3' e geçtiği için romu kaldırmış. Konu kilitlenebilir.
  2. tıslayankedi

Soru 2023 yılında Poco X3 NFC hala alınır mı?

Konuyu hortlatalım o halde :) X3 NFC, ardından X3 PRO, MI 10 T PRO, iPhone X, XS Max, 12, 14 Pro Max, Samsung Galaxy S23 Ultra, Xiaomi 13' ten sonra 2023 yılında tekrar Poco X3 NFC cihaza döndüm. Evet o kadar cihazın üzerine yavaş gelmedi mi? geldi. 3 gündür 7 tane rom değiştirdim. Sonunda...
  3. tıslayankedi

Yardım Xiaomi 13 rom

Cihaza kesin olarak imei attırdınız değil mi hocam? önce bundan emin olalım. Akabinde TWRP var mı yokmu onu kontrol eder adım adım ilerleriz
  4. tıslayankedi

Yardım Xiaomi 13 rom

Tamam her ihtimale karşı EFS dosyanı yedekleyip twrp den bir rom yükleyebilirsin bence hocam. Bende de YD Direnç kayıtlı mi13 mevcut.
  5. tıslayankedi

Yardım Xiaomi 13 rom

Merhaba, IMEI dirençle mi atıldı hocam? Fake rom dediğiniz nedir bu arada bi ss atabilir misiniz?
  6. tıslayankedi

Mod HyperOs SystemUi Plug-in Mod v2.1 - 02.12.2023

V2.1 indirme linki : Download File from DevUploads
  7. tıslayankedi

Rom Xiaomi 13 HyperOS – China Weekly Beta OS1.0.23.11.8 (İlk HyperOS Güncellemesi)

Rootladım. Çözümü tarif edebilir misin hocam?
  8. tıslayankedi

Rom Xiaomi 13 HyperOS – China Weekly Beta OS1.0.23.11.8 (İlk HyperOS Güncellemesi)

Peki bu bildirim sorununu nasıl çözeriz birde oraya değinsek? Root atarım yeter ki çözümü öğreneyim
  9. tıslayankedi

Hyperos Eu dayım. Burda direkt haftalık update i alabilirim diye geçmeyi düşünüyorum. Ama bildirim ve dil problemi mevcut cn romda
  10. tıslayankedi

Yardım Xiaomi 13 Global Rom Batarya İçin Sürüm Tavsiyesi

Dirençli ise zaten imei silinmez hocam. için rahat olsun. Şarj beni de rahat 1 gün götürüyor. Galeri için de HyperOS Gallery App | Download latest HyperOS Gallery APK bu adresten indirmiştim
  11. tıslayankedi

Valla sadece whatsapp değil, instagramda da oluyor bende rootsuz kullanamıyorum hocam :D Bildirim sorununa çare bulabilsem direkt geçeceğim bu roma
  12. tıslayankedi

StreX CN romdan memnun musunuz hocam? Dil ve uygulama bildirimleri konusunda nasıl bir yol izlediniz? dil önemli değil ama bildirim problemi bana sorun oluyor da. Uygulamaları kitleme vs. ne varsa denemiştim
  13. tıslayankedi

Bu romda bildirim sorunu yok. Birkaç günlük kullanım sonrasında galeriden resim açarken uygulamadan atıyor. Onu da galery apk sını güncelleyerek çözdüm zaten. Onun dışında problem yaşamadım.
  14. tıslayankedi

Xiaomi.Eu HyperOS 1.0.23.11.8 DEV beta kullanıyorum. Batarya / Akıcılık / ısınma vb. konularda Gayet memnunum.
  15. tıslayankedi

Soru Xlm String dil dosyasını düzenlerken aynı fonksiyonlar nasıl silinir ?

Mt manager ile arsc düzenleyici den o fonksiyonu aratıp deneyebilirsiniz hocam
Üst Alt