MertGuler kullanıcısının son içeriği

1. MertGuler

Yardım İmei repair sonrası servis yok hatası

Bana kim yardımcı olabilir?
  2. MertGuler

Yardım İmei repair sonrası servis yok hatası

Merhabalar daha önceden mi 9 se me imei repair yapmıştım başarıyla sonuçlanmıştı. Bu sefer aynı işlemi yeni telefonum mi note 10 lite a denedim . İMEİ 1 0 İMEİ 2 de attığım imei görünüyor ancak servis yok hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz
  3. MertGuler

Yardım IMEI süresi bitmiş telefonda bootloader kilidi açma

2 hat içinde süre bitmiş durumda (toplam 8 ay kullanılmış)
  4. MertGuler

Yardım IMEI süresi bitmiş telefonda bootloader kilidi açma

Merhabalar bir arkadaşamının mi9t telefonunun bl kilidini açmadan imei süresi bitti maalesef başvuru bile yapmamıştı . Edl mod ve yetkili hesapla açıldığını öğrendim . Acaba forumda yapabilen uzman hocalarımız var mı yardımcı olabilir misiniz?
  5. MertGuler

Yardım MI6X 8.8.30 sürümden V10.0.2.0.O kararlıya geçmek.

http://bigota.d.miui.com/V10.0.2.0.ODCCNFH/miui_MI6X_V10.0.2.0.ODCCNFH_65371a11df_8.1.zip Rom un linki bu bende yüklemek konusunda biraz kararsız kaldım . Acaba Türkçe dil var mıdır ? Çünkü china released yazıyordu .
  6. MertGuler

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mı 6x içinde Gelmiş . Sizce Kurmalımıyım ?
  7. MertGuler

Yardım Miui 10 için Yardım

Yardımcı Olursanız Sevinirim
  8. MertGuler

Yardım Miui 10 için Yardım

Mi 6x Cihazıma Miui 10 Yüklemek İstiyorum . ama rollback Olmaması lazım ve stabil olması olması lazım . ilgili Rom linki verebilirseniz sevinirim.
  9. MertGuler

Mi 6x Rom Attıktan sonra imei gider mi ?

Peki bunu anlamanın bir yolu yok mu imei i ben atmadım . imei gitse bile imei i tekrar nasıl değiştirebiliriz ?
  10. MertGuler

Rehber Xiaomi Mi6x Türkçe Rom Yükleme Anlatımı

Hocam peki bu sürümde backroll var mı yani bunu kurduktan sonra hatalı olduğunu anlasam eski kararlı sürüme dönebilirmiyim. ya da backroll suz olsan sağlam bir rom var mı ?
  11. MertGuler

Rehber Xiaomi Mi6x Türkçe Rom Yükleme Anlatımı

MIUI 10 - 8.7.12 v2 hocam bu linkteki mi 6x ile uyumlumudur bu yukarıda paylastığınız linkteki tüm romlar aynı şekilde uyumlumudur. ve miui 10 için verebileceğiniz bir link var mı ?
  12. MertGuler

Satıcıya Sordum İmeinin kolay kolay gitmediğini söyleri bunu anlamanı bir yoli varmı yani cihaz geldiğinde türkçe kullanmak istiyorum
  13. MertGuler

Arkadaşlar Mi 6x Sipariş ettim imeisini kayıt ettirip gönderecekler ancak telefonu türkçe yapmak için türkçe rom yüklemem lazımmış . Türkçe rom yüklersem imeiler gidermi ? Çünkü çift imei değiştirttim.
Üst Alt