mertcansertbas kullanıcısının son içeriği

1. mertcansertbas

Kernel Redmi Note 6 Pro Mystic-Kernel X5.2 [AOSP/MIUI] [TULIP]

hocam android 10 aosp rom için kullanılabilir mi?
  2. mertcansertbas

Yardım Note 6 Pro TWRP yükleyemiyorum

Evet hocam boot açık driver kurulu usb hata ayıklama da açık
  3. mertcansertbas

Yardım Note 6 Pro TWRP yükleyemiyorum

Kullandığım pc twrp kurmaya çalışırken cmd ekranında hatalar veriyor. FAILED (Write to device failed (Invalid argument)) Hatası alıyorum başka pc'de deneyemiyorum. PBRP İNSTALLER DENEDİM FAKAT ODA Press enter if you are in bootloader mode... Press any key to continue . . . Getting stuff...
  4. mertcansertbas

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pitch Black Recovery Project v2.9.0 [TWRP 3.3.1.0]•[OFFİCİAL]

Press enter if you are in bootloader mode... Press any key to continue . . . Getting stuff ready... Flashing PBRP... Booting into PBRP... EKRANINDA TAKILIYOR
  5. mertcansertbas

Yardım TWRP Yüklenmiyor

Hocam yaşadığım sorunları başka biri daha yaşamış forumumuzda ve başka pc'den deneyerek çözümü sağlamış fakat bende başka pc yok :(
  6. mertcansertbas

Rehber vbmeta - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img target didn't report max-download-size sending 'vbmeta' (4 KB)... FAILED (command write failed (No error)) finished. total time: 0.003s C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and...
  7. mertcansertbas

Yardım TWRP Yüklenmiyor

Evet hocam yüklü Hemen deniyorum 1587679427 Hocam şöyle bir hata aldım. C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img target didn't report max-download-size sending 'vbmeta' (4 KB)... FAILED (command write failed (No...
  8. mertcansertbas

Yardım TWRP Yüklenmiyor

Selamlar dostlar. Az önce telefonuma yeni bir rom yükledim ve TWRP gitti. Yeniden kurmak istediğimde hangi yöntemi denesem sonuç alamadım. Adb ekranında adb devices yazıyorum cihazım gözüküyor örnek "e43hdf4" şeklinde. Buraya kadar tamam ama daha sonrasında verdiğim komutlar çalışmıyor, telefon...
  9. mertcansertbas

Recovery Redmi Note 6 Pro - Twrp 3.3.1-20 Tek Tuş Yükleme Aracı

Hocam başarılı yazısı çıkmıyor yani. Ne yaptımsa Note 6 Pro cihazıma TWRP kuramadım. Yardımcı olur musunuz
  10. mertcansertbas

Recovery Redmi Note 6 Pro - Twrp 3.3.1-20 Tek Tuş Yükleme Aracı

SuccesFull Yazısı ne yaptımsa çıkmıyor
  11. mertcansertbas

Rom [MIUI 11] Mi Room Stabil Rom İndirme Bağlantıları

* RedmiNote6Pro MIUI V11.0.3.0.PEKMIXM Android 9.0 Versiyonunu indirdim. Fakat kurulum yaparken Wifi girdikten sonra siyah ekranda kalıyor daha sonra Google Play Hizmetleri durduruldu diyor fakat siyah ekrandan çıkmıyor.
  12. mertcansertbas

Rom Note 6 Pro için en iyi rom?

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
  13. mertcansertbas

Rom Note 6 Pro için en iyi rom?

Dostlar merhaba, Note 6 Pro 64GB modeline sahibim ve şuanda kullandığım MiRoom baya sıktı. En hızlı en iyi rom hangisidir ? Önerebileceğiniz rom var mıdır?
  14. mertcansertbas

Yardım Redmi 4x Dokunmatik sorunu

Yaklaşık 1 saattir dokunmatikte sıkıntı var. Sağa sola çeviriyorum farklı sekmeler açılıyor. Dokunmatik panelden şüpheleniyorum fakat hiç yere düşürmeden elimdeyken bir anda gitti niyere tıklıyorum farklı birşey açılıyor. Bu sorunla daha önce karşılaşan oldu mu ? Veya ne yapmalıyım ? Çözüm...
Üst Alt