mertcan kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi Note 5 mee7s EDL flash sorunu? ERROR Only sig and tag.

çözdünmü problemi? anti test romunu kur
  2. M

Çözüldü Mi Band 2 uygulama ve cihaz sıfırlama

ios da eşleşmeyi kaldırmadan android kurmak istedim.eşleşmiyordu.sonunda oldu. eşleşme hiç olmuyorsa yada eski eşleşmeyi kaldıramıyorsanız çözüm budur: üstteki 1.videoda ble scanner kurulumuna kadar gelin.1.49 uncu saniyedeki ble scannere connect deyin.orda connected yazısını...
  3. M

Redmi not 3 pro ekran görüntüsü yok

Telefon aynı zamanda fastboota da girmiyordu. Fastboota girsin diye bilgisayar baglıyken RN3Pro dosyası içindeki fastboot.exe ye tıkladım birden duzeldi.Rom yüklememe gerek kalmadı.Teşekkürler.
  4. M

Deneyip sonucunu yazarım teşekkürler
  5. M

Romu Yüklerken Wipeları Dalvik Art, System, Data, Cache Yaptım yukledim duzelmedi.romu ""http://en.miui.c.../download-301.html"" indirmiştim.normalde 1 aydır kullandıgım romdu.Son rom olan.Snapdragon için stable olan romu.1 aydır bir problem yoktu.Aynı romu tekrar yukledim düzelmedi.
  6. M

romu twrp den dosyayı gostererek yukledim.Bilgisayar 64bit.
  7. M

Merhaba .redmi note 3 pro herşeyi çalışıyor fakat geri tuşuna basıp ekran masaüstüne geçiş yapmak istediğimde geçmiyor.Yani masaüstüm görünmüyor.Yeni rom yükledim fakat düzelmedi. mıuı8 yuklu.MIUI8'de ikinci ekrana geçiş yaptığımda ise hiçbir problem yok herşey çalışıyor.Telefonunun masaustunü...
Üst Alt