MertBeet kullanıcısının son içeriği

1. MertBeet

Mod ANXCamera POCO X3 NFC [Magisk]

Hiç bilgim yok hocam. Temiz kurulum en iyisi olur ama, sıfırlamak istemiyorsanız sadece eu romu tekrar flashlayıp reboot system diyin ,format data vs yapmayın. Sadece magisk gider ve kernel stok haline döner. Normalde bir problem olmaz ama siz yinede yedek falan alın
  2. MertBeet

Mod ANXCamera POCO X3 NFC [Magisk]

Anxcamera da mı yoksa hepsinde mi?
  3. MertBeet

Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

5.1.1 Güncellemesi.. Kaynak Değişim Günlüğü FanEdition Değişim Günlüğü Parmak izi redfin e güncellendi Lawnchair launcher eklendi Telefon uygulaması şimdi vurgu rengine göre adapte oluyor Durum çubuğunu dotOS logosu eklendi (Ayarladan kapatıp açılabilir) Hızlı Ayarlara Pusula eklendi İki çeşit...
  4. MertBeet

11 versiyonun üzerinden olmaz çünkü dotos fe miui vendor tabanlı. a11 fw ile kuramazsınız. Rehber hakkında ise, ayarlardan hesap senkronizasyonu yapabilirsiniz
  5. MertBeet

oss veya caf vendor kullanan romlar kurdunuz yüksek ihtimalle daha öncesinde. Önce miui recovery flashlayıp sonra işlemlere başlayın. O da işe yaramazsa, fastboot rom yükleyin, kesin çözüm olacaktır
  6. MertBeet

Bilgim yok hocam
  7. MertBeet

Mod POCO X3/NFC Optimus Drunk Kernel v11.28

MIUI desteği yok, bir kaç sürüm çalışıyordu sadece hangisi olduğunu hatırlamıyorum
  8. MertBeet

olur fakat format data yapmalısınız 1622728708 ilk defa duydum hocam ilginç bir sorun. Birde dotos un kendi paket yükleyicisi ile baştan kurun. Flamegapps config ile google installer ı yüklemesini engelleyebilirsiniz
  9. MertBeet

Hangi gapps kullanıyorsunuz
  10. MertBeet

Rica ederim
  11. MertBeet

Hocam sanırım full gapps paketi kurdunuz. Ondan dolayı kamera uçuyormuş. Flame basic kurarsanız bir sorun olmaycaktır.. Yalnız anx varken kendi kamerasını kullanmak olmaz zaten https://forum.miuiturkiye.net/konu/anxcamera-poco-x3-nfc-magisk.100839/
  12. MertBeet

Teşekkür ederim hocam. Şuan stock aosp kamera mevcut romda.. Aslında anx aklımda olan bir konu. Bazen eklemeyi düşünüyorum fakat hem yüklenmesinin kolay oluşu(magisk modülü ile hemen halledebiliyorsunuz) hemde rom boyutu fazladan artacağından dolayı tercih etmedim şu zamana kadar. Ve tabi dahil...
  13. MertBeet

Cihaz surya mı karna mı
  14. MertBeet

hangi romdan geçiş yapıyorsunuz , yüklediğiniz gapps paketi nedir? Sıfırdan temiz bir kurulum yapın.. Gün içinde rom üzerinde çalışıyorum, yeni şeyler ekliyorum, bazen günde bir iki defa temiz kurulum yaptığım oluyor, kamera her zaman vardı doğal olarak. Ufak bir problem olmalı sizin tarafınızda
  15. MertBeet

Teşekkürler hocam:)
Üst Alt