mertayfa61 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Telefon önerisi

Note 8 ile pro olanı arasında 300 liralık bir fark var sadece. Beni bu durum yanıltıyor note 8 uzun süre gider mi ondan emin olamadım.
  2. M

Yardım Telefon önerisi

Red mi 8 daha mantıklı diyorsunuz yani bu şartlarda. Başka önereceğiniz bir şey varsa lütfen önerirseniz sevinirim.
  3. M

Yardım Telefon önerisi

Mtk'dan tam olarak şikayetiniz nedir acaba ona göre vazgeçeceğim bu telefondan
  4. M

Yardım Telefon önerisi

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama redmi note 8 pro hakkında ne düşünüyorsunuz?
  5. M

Yardım Telefon önerisi

Var mı hocam yardımcı olabilecek?
  6. M

Yardım Telefon önerisi

Anladım hocam çok teşekkür ederim. O halde red mi 8'i araştırayım. 1579027458 Yalnız bir şey sormak istiyorum uygunsa. Migros'da Oppo F9 Pro 1999 liraya düşmüş. Sizce alınır mı?
  7. M

Yardım Telefon önerisi

Hocam toplamda bütçemi 4000 lira kadar yapabilme ihtimalim var. Anladığım kadarıyla Red Mi 8'i genel anlamda herkes öneriyor. Bu civarlar da aklınıza gelen bir şey var mı?
  8. M

Yardım Telefon önerisi

2000 lira ile 2500 lira arasında bütçem var aileme Mi telefon almak istiyorum. Anneme ve babama alabileceğim bir telefon önerir misiniz?
  9. M

Soru Android 10 güncellemesi geldi mi?

Çok teşekkür ederim.
  10. M

Kullandım ve bulamadım. Buyrun arama yerine Android 10 yazın ve çıkanlara bakın. Hakaret falan bunlar nasıl kelimeler, ne hakla birisine veya kendime hakaret ettiğimi iddia ediyorsunuz? Bulmuş olsam niye uğraşayım ayriyeten cevap veren zaman kaybediyor da konu açan zaman kaybetmiyor mu? Yardım...
  11. M

Sizden öğrenecek bir şeyim yok. Bilmem gerektiği kadar şeyi biliyorum, bilmediğimi de burdan öğrenmek imkansız olduğunu anladım. Arama butonunuz ile sizlere de iyi forumlar.
  12. M

O zaman foruma ne gerek var? Herkes Google kullansın. Burada birisine yardımcı olurken Amerika'yı keşfetmiyoruz. Kopyala yapıştır yapmak çok zor olmasa gerek. :)
  13. M

Sevmiyorsanız yazmayın belki seven vardır :)
  14. M

Böyle yazmak yerine yönlendirseniz daha hoş olurdu,teşekkürler.
  15. M

Mi 8 için şuan android 10 güncellemesi mevcut mu? Mevcutsa bilgisayar kullanmadan en basit güncelleme şeklini anlatabilecek var mı? Hiç bir şey bilmiyorum desem yeridir çünkü.
Üst Alt