mert25 kullanıcısının son içeriği

1. mert25

MIUI 13 22.1.5/6 - MIUI 13 Xiaomi.eu Rom İndirme Bağlantıları (Haftalık Ve Stabil)

Redmi Note 10s için eu rom yok mu, yoksa ben mi göremedim?
  2. mert25

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Dosyalar silinmiş, tekrar yükleme imkanınız var mı?
  3. mert25

Yardım Xiaomi 13 Fiyatı

hala mi6 kullanıyorum, hatta elimde 2 tane mi6 var, bir türlü vazgeçemiyorum eğer telefonumu değiştirmeye karar verirsem aklımdaki telefon mi13 lite 1681728370 13 lite neden beş para etmez? 12 lite ile ne farkı var?
  4. mert25

Sohbet 12 Lite satılmaya başladı

yurt dışı için ikna oldum fakat kimden alabilirim uygun fiyata? Eskişehirde birisi 6500 e satıyor 4 günlük diyor fakat çok uzakta, güvenilir biri olması gerekiyor
  5. mert25

Sohbet 12 Lite satılmaya başladı

Yıllardır xiaomi cihaz kullanıyorum, hatta birkaç ay önce iphone 13 mini aldım, çok güzel cihazdı fakat mecburiyetten satmak zorunda kaldım, tekrar emektar mi6 ya döndüm. xiaomi cihaz tercih etmemin birinci sebebi görüşme kaydetme özelliğinin olması, bazen hayat kurtarır gibi oluyor bu özellik...
  6. mert25

Yardım Mi 9 İmei alınamıyor ne demek?

mi9 larda çift hatta da imei atılabiliyor mu?
  7. mert25

Yardım Bootloader Kilidi Açılmadan İmei Atılabilir mi?

hocam cihaz başkasının bootloader kilidi kapalı imei atılması gerekiyor başka bir sorunu yok merak ettiğim bootloader açılmadan kalıcı imei atılabilir mi? bir de bu mi9 t cihazlarda çift hat imei atılabiliyor mu? 1638098668 yüksek masraf çıkar derken neyi kastettiniz? imei atacak kişi 200-250 tl...
  8. mert25

Yardım Bootloader Kilidi Açılmadan İmei Atılabilir mi?

Merhaba, elimde mi9 T var, bootloader kilidi kapalı internetten rastladığım birisine imei attırmak istedim bootloader kilidi açılmadan da imei atılabilir dedi bu konuda tereddüte düştüm gerçekten de bootloader kilidi açılmadan imei atılabilir mi?
  9. mert25

Soru Linkteki batarya orijinal mi sorun yaşar mıyım?

ben 2 gün önce taktım deji batarya sizinkine benzer yorumlar okumuştum batarya yerine tam oturmuyor diye biraz tedirginlik yaşasam da denemek istedim batarya yuvasına tam oturdu, hiç sıkıntı yaşatmadı el becerim çok kötü olmasına rağmen gayet kolaylıkla takabildim bataryayı telefoncuya filan...
  10. mert25

Satış Çok temiz durumda sıfır ayarında Xioami Mi8

cihazda çift sim çalışıyor mu bir de band 20 aktif mi?
  11. mert25

Alış Alınık Mi8,Mi9 SE,Mi 9T

mi8 in durumu nasıl? garanti devam ediyor mu? herhangi bir sorunu, eziği, çiziği var mı?
  12. mert25

Soru En iyi ekran süresi aldığınız rom ve sürümü hangisidir?

evet mi 6 için ben cihazı mayıs ayında ikinci el olarak aldım satın aldığım kişi garantisinin ocak ayında dolduğunu ve yine ocak ayında deji batarya taktığını söylemişti hatta orijinal bataryayı da vermişti ben ekstra birşey yapmadım, aynen kullanıyorum çok rom değiştirdim, en iyisi olarak bunu...
  13. mert25

ben romdan memnunum, tercih meselesi
  14. mert25

Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer
Üst Alt