mert.kpck kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Kayıp veya Çalıntı durumunda telefonu bulma

Merhaba. Geçenlerde bir yakınımın telefonu çalındı. Bende kendi telefonumu düşündüm ve nasıl olsa mi hesabı ve google hesabının konum bulması aktif diye kendime güven verdim. Az önce hem google hemde mi hesabına pc den girip cihazımı bul yaptım. Bir de ne göreyim. Telefonu hiç ayak basmadığım...
  2. M

Soru Mi5 prime kullananlar wifi cekimi

Bende aynı cihazı kullanıyorum. Modem 1.katta bulunmakta. 2.kata çıkınca maalesef çekmiyor. (bağlantı direk kayboluyor 1 diş dahi kalmıyor) . İlk başta işkillendim ne oluyor diye,samsung bir tane getirip onda denedim neyse ki o da aynı sonuç verdi. Meğersem sıkıntı modemin güçsüz olması ve...
  3. M

Soru Xiaomi nin FPS Politikas

Anlayamıyorum... Merhaba, bildiğiniz gibi video çekimlerde FPS seçenekleri olması gerektiği gibi değil. Mi5 in donanımlarına bakarsak 1080p @60fps video kaydı yapabilmesi gerekiyor. Aynı sensörü kullanan başka cihazlar 60fps kayıt yapabilmekteler. Mi5 in sensörü imx 298.. Haydi bir sebepten...
  4. M

Yardım mi 6 ısınma sorunu

2-3 gün içerisinde hala iade şansınız oluyorsa 2-3 gün daha kullanın. Belki şansınıza öyle denk gelmiştir. Hala aynı olduğunu düşünüyorsanız o zaman iade edip yenisini yollatın.
  5. M

Bulunduğunuz ortam 30-40 derece arasındayken telefon 40-41 derece oluyorsa bunda sorun yok demektir. Klimalı bir ortamda (20 küsur derecelerde) basit kullanıma rağmen 40-41 dereceyi görüyorsa bir problem var demektir. Yazılımsal bir problemde olabilir donanımsal da olabilir. 20 küsurlu dereceye...
  6. M

Isındığını düşündüğünüz zaman Ayarlar > Pil > Güç kısmına gelip pilin sıcaklığına bakın. Sonucu buraya yazın ki tahminde bulunalım.
  7. M

Haber Miui9 Tanıtımı Youtube Canlı Yayın

Mi5 için global kararlıya ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?
  8. M

Xiaomi mi 6 Antutu rekoru

Üzgünüm ama bu sonuç rekor değil. Mi6 nın Antutu rekoru benim gördüğüm ve bildiğim kadarıyla 184.000
  9. M

İpucu Şarj Olurken Telefonun Isınmasına Çözüm

Merhabalar,bu söyleyeceğim taktiği 2 aydan fazla süredir uyguluyorum. Şans eseri keşfetmiştim ve şaşırmıştım. Şimdi sizlere de söylemek istiyorum. Yapacağınız tek şey mümkünse kimsenin basmayacağı kırmayacağı beton veya mermer zemine telefonunuzu koymak.Yerde kalsın öyle. Beton zemin geniş...
  10. M

Haber 2014-2016 Telefon Satış Rakamları

Samsung , Apple ve Huawei bildiğim kadarıyla tüm dünyada satış yapmaya çalışıyorlar. Xiaomi ise sadece asya bölgesi. Durum böyleyken sonuçların böyle olması gayet olağan. Ha düşüş olmuş evet. Orası araştırılır ve tartışılır.
  11. M

Kilit ekranı ve durum çubuğu teması.

Teşekkürler hocam :)
  12. M

Soru Birinci alanda ikinci alan bildirimi ve ikonu nasıl ...

İkinci alan bildirimini sola kaydırmayı denediniz mi? Eğer sola kayıyorsa 'Gizle' butonu çıkacaktır.
  13. M

Yardım Xiaomi mi5 ekran kararma

Ekran oto parlaklıktayken mi böyle yapıyor? Eğer öyleyse otomatik parlaklığı iptal edip deneyin. Ha yok iki türlü de hala sorun var ise sensörlerle alakalıdır büyük ihtimal.
  14. M

Yardım Telefon beklemede

Benim cihazda 8.2.2.0 miui var ve geceden sabaha (00 dan 07 ye kadar) en fazla %2 gittiğini gördüm. Miui sürümüyle de alakalı olabilir.
  15. M

Yardım Mi5 Video FPS Öğrenme

4K ve 1080p 30fps bir şekilde kabul edilebilir de , 720p nin 30fps vermesi üzücü bir durum maalesef. Umarım Mi6 da böyle bir şey yapmazlar. Eyvallah yanıt için.
Üst Alt