mert-kart kullanıcısının son içeriği

1. mert-kart

Tavsiye 2600tl bütçeye telefon önerisi

Yurt dışı alırsam imei kaydı çok para. Aynı fiyata denk geliyor sanırsam.
  2. mert-kart

Peki en iyisi hangisi kamera ve batarya konusunda? (Samsung m21'i beğenmedim)
  3. mert-kart

Arkadaşlar bu hafta gidip alacağım o yüzden az zamanım var. Kesinlikle iyi olması gereken şeyler; 1. Kamera 2. Batarya Arkadaşlar kritelerim bunlar 2600tl bütçeye hangi telefonu önerirsiniz?
  4. mert-kart

Soru Mi 8 lite Pubg mobile artık kasıyor

Benim istediğim 60fps değil gfx tool falan kullandım ama onlar da kalabalık yerlerde fps düşüşü oluyor benim istediğim sabit fps
  5. mert-kart

Oyunda yanıma 6 7 kişi atlasa(düşman/kalabalık) :DDD
  6. mert-kart

Arkadaşlar benim telefonum pubg mobile da kasmazdı fakat telefonun herhalde ömrü dolduğundan biraz ağıralaştı ve artık yanıma 6 7 kişi gelse telefonum kasmaya başlıyor. Wipe All Data yapsam sorun düzelir mi yoksa başka çözüm var mı
  7. mert-kart

Sohbet Bilgisayar alacağım. Yardımcı olur musunuz?

ben 10k bütçe ile sadece kasa dizeceğim sizce sitemim nasıl olmalı(depolama alanı ssd olursa daha iyi olur) ve psu ve kasa tavsiyesinde de bulunursanız sevinirim çünkü pc dizmek ne kadar zormuş yaa ben normal bişi zannediyordum meğer darboğaz sorunu parça uyumu kartların boyutundan büyük kasa...
  8. mert-kart

Tavsiye 10K PC toplama

ekran kartına 4k fln harcamayı işlemciye de 2-3k harcamayı düşünüyorum
  9. mert-kart

Tavsiye 10K PC toplama

arkadaşlar ben 10k pc toplayacağım(sadece kasa) monitör hariç sistemim nasıl olmalı sizce (amd-intel farketmez)
  10. mert-kart

Yardım Depolama alani sorunu resimli

Çok Büyük İhtimalle çözüm ayarlara gir yerel yedekler yaz yerel yedekleri sil 1599119387 bende 40gb yerel yedek vardı sildim
  11. mert-kart

Tavsiye aşırı acil telefon tavsiyesi aşırı acil

hocam mağaza çok pahalı ya internetten ya da migrosdan alacağım sizce internet için ne önerirsiniz
  12. mert-kart

Tavsiye aşırı acil telefon tavsiyesi aşırı acil

bütçe max 2500 tl internetten almak var marka fark etmez sadece herhangi bir teknoloji mağazasında bulsam yeter arkadaşlar 2 saat içerisinde gidip telefon alacağım acil yardım
  13. mert-kart

Soru nikon eos 2000d(iki bin) hakkındaki görüşleriniz

fotoğraflar mükemmel hocam hiç zoom yaptığınız yok mu
  14. mert-kart

Soru Artık geç şarj alıyor

hızlı şarj aletini başka telde deneyin çözümü bu kadar basit
Üst Alt