merkep kullanıcısının son içeriği

1. merkep

Yardım Bu telefon sıfır mı ikinci el mi?

Merhaba. Bir 9a aldım imei repairli. Yurtdışından gelmiş. Ama içime kurt düştü. Telefon 0 diye satıldı ama bana ikinci elmiş gibi geliyor. Telefonun üretildiğinden beridir kaç saat kullanıldığını ya da ikinci el olup olmadığını nasıl anlarım?
  2. merkep

Yardım Bu telefon 9S mi yoksa 9 Pro mu??

bilgiler için teşekkürler. dediğiniz gibi benim ki 128 gb ve 4 gb ram ama global değil sizin fikrinize göre. Benim alet M2003J15SS diye geçiyor. internette hiçbir bilgi de bulamadım 128/4 diye hep 6 gb ram. böyle olunca acaba fiyat ramden dolayı mı artıyor yoksa hafızaya göre mi karar veremiyorum.
  3. merkep

ülkede helal doğru iş yapan var mı? baştakiler böyle yapıyorken aşağıda neler döndüğü kimsenin umurunda değil. ha biz de sonuçta kanuna göre " kaçak" alım yapmışız. kaçak, kime göre kaçak
  4. merkep

sağolun. son bir sorum olacaktı. imei malum ikinci sime atılıyor. birinci simde *#06# yaptığımda imei görünmüyor. -bu 1. simi kullanamayacağım anlamına mı geliyor? - 4,5 / 5 g olayını etkiliyor mu sim yuvası? - bir de telefon versiyon günceleme istiyor açınca. bunu yaparsam imei de sorun...
  5. merkep

hocam peki fiyat konusunda düşünceniz nedir? iade etmem gerekir mi sizce?
  6. merkep

merhaba arkadaşlar. bir telefon aldım 9 pro diye ancak süphelerim var. - telefon mavi renk - kameranın olduğu kapağa 48 mp yazıyor. - telefon hakkındaya girdiğimde 9S 128gb / 4 gb ram yazıyor - nfc yok şimdi ben bunu 9 pro olarak aldım. adam imei attığı için sistem ayarlarında 9s görünmesi...
  7. merkep

Soru Globalden bu roma (V11.0.6.0.PEARUXM) geçiş

Ee daha ne istiyorsun mübarek
  8. merkep

Evet. Android 9. Şu an %35 şarj ile ekran süresi 4 saatin üzerinde. İyi sayılır. 2 sənə oldu telefon alali
  9. merkep

Yardım mi 8 kendi kendine açılıp kapanması

ben de ondan şüphelendim zaten. geçer mi peki yoksa ara ara yapar mı böyle? ama youtubeda adamlar su geçirmezlik testi yapıyorlar. akvaryuma falan sokup sokup çıkarıyorlar.
  10. merkep

Yardım Mi6 Sürekli Açılıp Kapanıyor

bi hortta ben yapıyım. sonuç ne oldu hocam
  11. merkep

yıllar önce derken? hangi modelde
  12. merkep

merhaba. geçenlerde dışarıda fazla kaldıgımdan telefonu virüs sebebiyle kolonyayla iyice sildim. ancak ancak akabinde kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. açılıyor ve hemen peşine kapatıyordu kendi. hatta açma kapama tuşuna çift tıklamayla feneri açma komutu atamıştım feneri bile bir kaç kez...
  13. merkep

İpucu Mi 8 IR kamera

ir testi yaptıgımda hata veriyor
  14. merkep

türkçe dil var. globalle bir farkı yok. yalnız şunu belirteyim; kurulum sonrası gelecek güncellemeyi yapmasın kimse. her ne ise o güvenlik güncellemesi pili bitiriyor. brn de o yüzden global 11,04 ü kurmuştum sonra geri döndüm.
  15. merkep

ebnim indirdiğim bu, https://bigota.d.miui.com/V11.0.6.0.PEARUXM/miui_MI8RUGlobal_V11.0.6.0.PEARUXM_99fd810f76_9.0.zip
Üst Alt