Merich kullanıcısının son içeriği

1. Merich

Soru neden mi note 2 bulmak bu kadar zor ?

bir çok siteye baktım fakat sadece sahibinden de ilan bulabildim. bunun sebebi ne telefon pazardan mı çekildi ?
  2. Merich

Diğer Salla Kazan Hilesi

turk telekomda nasıl olmaz ya
  3. Merich

Soru Mi 8 Satan Kimse Yok Mu?

cidden benimde ilk baktığım yer burası oldu hiç satan yok mu ? yada satmayı düşünen var mı ? nereden aldınız hocam, kaça aldınız bilginlendirin lütfen bizi :)
  4. Merich

Soru Note 2 Almak istiyorum

Dashboard - MIUI 德国 | Germany en altta Trusted Shops yazıyor...
  5. Merich

Soru Note 2 Almak istiyorum

fakat stokta yok bende Almanyanın resmi Miui sitesinden bulduğum bir siteden almaya karar verdim. kırılmaz ekran + kılıf + telefon 1500 küsür'e geliyor. sizlere sormak istediğim bu telefonu o şekilde alırsam imei işlemleri ne olur gümrükten geçer mi site : TradingShenzhen | China Handys &...
  6. Merich

Soru Sizce Note 2 mi Huawei mi ?

p10 diyorsunuz yani
  7. Merich

bilmiyorum vallahi hocam
  8. Merich

hepsini en detaylı şekilde araştırdım. ama karar veremiyorum note 2'nin kabı ve ekran korumasının buralarda satılmaması beni endişelendiriyor
  9. Merich

başlıktanda görüldüğü gibi Note 2 vs Mate 9 desem hangisini önerirdiniz ? yada Note 2 vs P10 desem hangisini önerirdiniz ? ikisine de yorum yaparsanız mutlu olurum
  10. Merich

Yardım Yeni Mi5 LG ekran çıkarsa..

hocam şöyle bir sıkıntı var , 1.si daha g4'e miui rom çıkmamıştı xda'da falan bakmıştım. 2.si türkiye g4'lerine root atılmıyor. bootloader geçilmiyor :(
  11. Merich

hocam annemin telefonunda vardı servise gittiğimde ise ana kart hatası olarak bildirildi. ona dayanarak bilgi verdim...
  12. Merich

hocam annemin telefonunda vardı servise gittiğimde ise ana kart hatası olarak bildirildi. ona dayanarak bilgi verdim...
  13. Merich

Yardım Cepporttan aldığımız telefonların şarj dönüştürücüsü

cepporttan aldığımız telefonların şarj dönüştürücüleri varmı?
Üst Alt