Merhabalar kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 12 Pro Isınma Sorunu

Pek normal gibi durmuyor eli yakıyor Daha önceki kullandığım cihazlar böyle degildi
  2. M

HyperOS Xiaomi 12 Pro XiaomiEu Android HyperOS

Isınma sorunu varmı acaba miui14 te çok ısınıyor cihaz
  3. M

Yardım Mi 12 Pro Isınma Sorunu

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi normal kullanımda dahi 40c üstlerine çıkıyor Oyun da 48.49 oluyor Çözümü varmı robot kurup karnel değişse duzelirmi Bilgi sahibi olan yardımcı olabilirimi
  4. M

Yardım Resmi note 10 pro

Teşekkürler
  5. M

Yardım Resmi note 10 pro

IMEI kayıtlı cihaza aosp rom kurabilirmiyiz ve twrp den sıfırlasak IMEI gidermi Cihaz rn10pro
  6. M

MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (Sweet) EEA Avrupa Kararlı Rom V13.0.16.0.SKFEUXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar global 13.0.14 kurulu bende Kayıtlı cihaz bl kilidi açık twrp kurulu Fastboot dosyasını indirip Eea kursam IMEI de veya herhangi bi sorun yaşar mıyım Aldığım kişi sakın güncelleme veya sıfırlama yapma dedi
  7. M

Yardım Xiaomi 11T (amber) rom atma

Teşekkürler hocam
  8. M

Yardım Xiaomi 11T (amber) rom atma

Benim cihazda amber bı sikinti yasanirmi acaba
  9. M

Yardım Fastboot ile ROM Yükleyemedim Sorunum Var

Aynı sorun bendede var USB kopuyo sürekli çözümü nedir miflash rom atamıyorum veya twrp kuramiyorum telefon açıkken görüyor PC Fastboot modda sürekli kopuyor
  10. M

Rom [RN8Pro] VoidUI Supernova 12.1 12.09.2022 [AOSP] (begonia/in)

Evo kullaniyorum bu Roma geçiş yaparken ilk firmware kurmam gerekiyormu
  11. M

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (begonia) Endonezya Kararlı Rom V12.5.6.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları

Merhaba bende çin sürümü rn8p var Model sonu E ile bitiyor 12.5.8 global sürüm yüklü bl açık Mi flash ile bu romu kurabilirmiyim
  12. M

Yardım Mi Mix 3 Telefon Kasması Ve Yavaşlaması

ArrowsOS rom iyi onu kurabilirsin kasma sıfır
  13. M

MIUI 13 22.1.5/6 - MIUI 13 Xiaomi.eu Rom İndirme Bağlantıları (Haftalık Ve Stabil)

Merhaba arkadaşlar ben bu EU ROM yukleyecegim Telefonu PC ye bağlıyorum USB hata ayıklama açık Görüyor telefonu twrp girip format data yapıp tekrar twrp te girdigim zaman PC telefonu görmüyor romu atamiyorum sorun ne olabilir
  14. M

Yardım field to mount hatasi

arkadaslar crdroid 6.10 android 10 yukluydu twrp 3.3.2 kurulu format attim failed to mount firimware hatasi veriyo ekran logoda kaliyor 1658074715 boyle oluyor
Üst Alt