Merhabaaa kullanıcısının son içeriği

1. Merhabaaa

Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

Emeğinize sağlık hocam
  2. Merhabaaa

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Hocam toplamda ne kadar ekran süresi verdi ?
  3. Merhabaaa

Yardım Mı flash sonrası IMEI gidermi

Kesinlikle gitmez... bizzat kendim denedim..redmi note 8 cihazımda denedim..
  4. Merhabaaa

Youtubeye kaç saat kullandiniz hocam ?
  5. Merhabaaa

Yardım Telefonu kullanmadan şarjı gitmiş SS li

Wifi açık bırakmışın ...yedekleme yapmış olabilir cihaz..veya güncelleme yapmış olabilir..sinyal zayıf gelebilir...bir günde wifi kapat dene bakalım yine düşecek mi ?
  6. Merhabaaa

Yardım Fastboot modda kaldi

Bootlodar kilidiniz açıksa hocam direk mi flash ile temiz kurulum yapın..
  7. Merhabaaa

Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı v11.0.4.0 PCOINXM İndirme Bağlantısı

Aynen hocam dün IMEI attırdım 1 saat önce mi flash lavtemiz kurulum yaptım.imei gitmiyor mi flash ile
  8. Merhabaaa

Hocam veri agindamı bu sonucu aldınız? yoksa wifi demi ?
  9. Merhabaaa

Yardım Mi note 10 pil tüketimi dengesiz

5260 amper pil ve 12 saat Xiaomi :) Xiaomi cihazlar guncellendikce eski günleri arıyoruz..ben redmi note 8 kullanıyorum 10 ila 11 saat ortalama ekran süresi alıyorum..ve benim pil 4000 amper ha bazen 12 ila 13 saat aldığımda oldu tamamen kullanıma bağlı..
  10. Merhabaaa

Yardım pil sorunu

Hocam pil kullanım istatistiklerinin resmini atarmisiniz hangi programlar pil kullanıyor..birde toplam ekran süresi ne kadar alıyorsunuz ?
  11. Merhabaaa

Diğer Türk Milletinin %60'ı Aptaldır

Bazen siz ne kadar bilerseniz bilin..anlattıklarınız karşınızdaki kişinin. Anlayacağı kadardır..cahalet kör bi kuyudan daha kötü bir şeydir...bazı insanlar çok umursamaz gerçekten.. size katılıyorum bencede bahsettiğiniz orandan daha fazla..
  12. Merhabaaa

Soru En memnun kaldığınız rom hangisi

Hocam her telefonda farklı olur bu sonuç..her cihazın batarya kapasitesi bir değildir..benim cihaz redmi note 8 Hint romu şu an için benim için vazgeçilmez :) daha iyisi gelene kadar en iyisi bu :)
  13. Merhabaaa

Hocam ama sizde şöyle bir ayrıntı var 1 gün 22 saat 33 dakika nerdeyse 2 gün bekleme süresi var..bu yönden bakacak olursak bence iyi sayılır..sürekli kullanımda 8 saati rahat geçersiniz :)
  14. Merhabaaa

Yardım redmi note 8 rom sonrasi brick

hocam daha önce rom kurdunuzmı mi flash tan bilmiyorum ama ..siz mi flashtan yükleme yaparken yanlış dosyayı göstermişsiniz sanırım.. resimde gördüğüm kadarıyla ımages dosyasını göstermişsiniz..rom dosyasını gösterin... ..
Üst Alt