Merdo kullanıcısının son içeriği

1. M

Uygulama Mi Sports V.2.1.5 [Miui Türkiye Ekibi]

RE: MiFit V.1.3.312.375 Türkçe [Miui Türkiye Ekibi] Benim gibi sorun yaşayan varsa apk installer adlı programı indirip programın içinden indirdiği dosyayı bulup kolayca kurabilir :)
  2. M

İnceleme Mi Band Hakkında Merak Ettikleriniz

Hocam ingilizce olan sürümünü de indirdim o da apk uzantılı onu direk kurulsunmu diye soruyo telefon. Bunu indirince office ile açmaya calısıyo. Rom yok telefonda kendi orjinal android 4.4.4 yüklü. Dediklerinizi uygulayacağım. Eğer olmaz ise tekrar yazarım. Teşekkür ederim ilginize  :huzurlu...
  3. M

Uygulama Mi Sports V.2.1.5 [Miui Türkiye Ekibi]

RE: MiFit V.1.3.312.375 Türkçe [Miui Türkiye Ekibi] Hocam programı indirince telefon kurarken office programları ile açabiliyor sadece programı. Bi çözüm yolu varmıdır acaba ?
  4. M

Evet hocam .Apk uzantısı fakat telefona ındırınce offıce programları cıkıyo kur deyince
  5. M

Sizin geliştirdiğinız uygulamayı indiriyorum fakat offıce programları ıle acıyor sadece ve kurulum gerçekleşmiyor. Bir öneriniz varmı acaba?  Bır de sızın geliştirdiğinız uygulamada bildirimleri alabılıyormuyuz (facebook twitter vs)
  6. M

MIUI Türkiye Üyelerine Özel İndirimli Xiaomi Ürünleri

Banggood dan almak istiyorum ama kargo da ben kesin sorun yaşarım bu şanssızlıkla. Bu yuzden sanalmarket ten 69 lıraya almayı düşünüyorum.
Üst Alt