Meraldiyebiri kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom Redmi Note 10 Pro Max (sweetin) ENG Rom

ellerinize sağlok
  2. M

Yardım Yetkili hesap

kredili sistem var kredi ile işlem yapıyosunuz 11 credi 10 usd falan
  3. M

Yardım Xiaomi Mi 10 Lite 5G Bootloader Kiliki Açılmıyor - Yardım !

yetkili hesap ile işlem yapılıyor ama direnç değişi ve kilidin açık olması şart
  4. M

Yardım Yetkili hesap

yetkili hesaplar var hocam e gsm pro xiaomi pro tool xiaomi king tool gibi kredileri de uygun
  5. M

Yardım telefona room attıktaan sonra şebeke sorunu

Türkiye içerisinde kayıtlı olan eski bir cihazınızın veya kayıtlı olan bir imei numarasının cihazınıza yazdırılması lazım
  6. M

Yardım telefona room attıktaan sonra şebeke sorunu

imei numaranızı btkdan sorgulatım kayıtlı ise sorun yok kayıtlı değil ise imei repair yapmanız lazım
  7. M

Yardım can't get info connect again mi unlock

Bu durumda sanırım farklı bir bilgisayar üzerinden işlem yapmak zorundayım
  8. M

evet direk cnin içine de kurdum ama nafile acaba başvurum iptal olmuş olabilir mi
  9. M

şuan değil ama yarın olabilir sorunu tam olarak anladığınıza emin misiniz daha öncede driver hatası yaşadım ve hepsini yüklemeyi biliyoeum baştaki hatayı veriyor
  10. M

gvoogle usb driverları manuel yoldan tanıttım fastboot modunda bağlı minimal adb den faatboot devices yazdığımda model numarasını görüyor
  11. M

herkese selam forumda yeniyim umarım yanlış yere konu açmamışımdır mi kilit açma yapamıyorum %50 ye gelince başlıktaki hatayı veriyor ne yapmam lazım
  12. M

Soru e sim nedir

Arkadaşlar merhaba geçici Kayıt Sistemi durdurulduğu için şu an e-sim diye bir şey var Bu nedir tam olarak ne işe yarıyor nasıl kullanıyoruz iPhone modelleri için nasıl süre uzatma işlemi yapılacak
Üst Alt