meraklı müşteri kullanıcısının son içeriği

1. meraklı müşteri

Yardım Mi5 prime

tekrar rahatsız ediyorum ama ısınma ile ilgili bilgi verir misiniz ve rom yüklemesi dediğiniz telefona gelen güncelleme mi yoksa custom rom mu? birde nasıl yüklediğinizi sorabilir miyim? teşekkürler.
  2. meraklı müşteri

Yardım Mi5 prime

Çok teşekkür ederim birde wifi sinyalinizin durumu nedir acaba ac destekli olmasına rağmen çekmiyor falan diyenler var da bir de ses performansı ve batarya konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkür ederim
  3. meraklı müşteri

Yardım Mi5 prime

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi5-prime-edition-64gb-3gb-ram-black-cep-telefonu-P150746725 buradan telefonu sipariş etmeyi düşünüyorum yukarıda Delta garanti+ MIUI Global 8.1.1 / Stable yazıyor rom konusunda sıkıntı yaşar mıyım acaba fake rom çıkma ihtimali nedir? (ben bir şey...
  4. meraklı müşteri

Mi 5 Uzun Kullanıcı Yorumları

peki telefonun dayanıklılığı nasıl internette bir sürü, aldım memnunum bir daha başka telefon almam gibi yorumların yanı sıra cebimdeyken masaya vurdum arka cam paramparça oldu yada telefon çok dandik malzeme kalitesi kötü kağıt gibi katlanıyor telefon falan diye de çok yorum var. Yani kısacası...
Üst Alt