meodit kullanıcısının son içeriği

1. meodit

Soru MIUI 13 için kernel var mı?

Merhaba 2 senedir imei repairli telefonumda MIUI 13.06 Endonezya romu kullanıyorum sıfırdan rom atmak yerine belki kernelle performansını iyileştiririm diye düşündüm önerisi olan var mı?
  2. meodit

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

hocam 13.0.6 endonezya romla da uyumlu mudur? daha önce cevabı verildiyse göremedim kusura bakmayın
  3. meodit

Soru IMEI atmadan önce güncelleme yapmak

Selamlar, henüz imei atılmamış (4 ay sürem kaldı) global versiyon bir note 10 pro kullanıyorum. Telefonum hala indonesia 12.5 versiyonunda ve BL açık. IMEI atmadan önce tüm güncellemeleri yapsam imei atarken bana sıkıntı yaşatır mı? Mesela 13.0 versiyonunu yükleyince imei atma işleminde falan...
  4. meodit

Soru En kolay root yöntemi nedir?

Bu cihazı verileri sıfırlamadan, sorunsuz bir şekilde nasıl rootlarım? Twrp bizim cihaz için problemli diyorlar sadece root atmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bir de twrp+magisk yaparsam verilerim silinir mi
  5. meodit

Yardım Mi flash tool ilerlemiyor

Bi şekilde çözdüm aynı işlemleri pcyi 2-3 kere resetleyerek, getvar kodlarını silerek, mi flashın 3-4 farklı versiyonunu denedim birinde oldu sonunda
  6. meodit

Yardım Mi flash tool ilerlemiyor

Cihazin BL kilidini açtım ardından mi flash tool ile rom yüklemeye çalışırken aşağıdaki gibi bir ibarede kaldı devam etmiyor cihaz fastbootta kaldı yardım eder misiniz? (clean all seçili driverlar yüklü, mi flash c diskinde) $for /F tokens = 2 =: "%i in (fastboot -s b2cf370 getvar anti 2 > $1 |...
  7. meodit

Çözüldü Rom Sonrası Kapanıp Açılıyor

Anladım hocam teşekkür ederim
  8. meodit

hocam bu modemde sensör, wifi sorunu, kameranın mor çekmesi gibi sorunlar mevcut mu acaba? genelde bu tarz şeyler okudum bu cihaz hakkında bir de ilk defa yükleyeceğim ondan soruyorum
  9. meodit

Soru Mi flash tool mu twrp mi?

Hayır kayıtsız şu an
  10. meodit

Soru Mi flash tool mu twrp mi?

Cihazımın bugün BL kilidini açıp Endonezya romu kuracağım. Sizce en sağlıklı yöntem hangisi twrp ile mi yükleyim mi flash tool ile mi? Cihaz kayıtsız yurtdışı global
  11. meodit

Yardım Redmi note 8 wp numara silinme sorunu

Telefon hakkında kısmından miui sürümü kısmına 6-7 kere basıp geliştirici seçeneklerini açın. Daha sonra ek ayarlar kısmına gelip geliştirici seçenekleri menüsüne girip en aşağılarda miui optimizasyonu seçeneğini bulabilirsiniz
  12. meodit

Hocam buu dosya global versiyon için de çalışır mı yoksa sadece pro max(india) cihazlar için mi?
  13. meodit

Soru Mi 9t Pro ayarlardan formatlarsam imei silinir mi?

anladım teşekkürler
  14. meodit

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Cihazın alalı 2 gün oluyor redmi note 7'den geçiş yaptım. Always on display var diye bildirim ışığı koymamışlar sanırım ama AOD 10sn'de kapanıyor. Telefona bildirim gelip gelmediğini ekranı açmadan anlayamıyorum aşırı can sıkıcı bir durum. Şu telefona minicik bir ledi esirgeyen şayomiyi kınıyorum
  15. meodit

Soru Mi 9t Pro ayarlardan formatlarsam imei silinir mi?

Merhaba imei kayıtlı mi 9t proyu fabrika ayarlarına döndürürsem imei silinir mi?
Üst Alt