MemurBey kullanıcısının son içeriği

1. MemurBey

Rom PixelUI Ports For Redmi Note 8/8T Android 13

Bu kadar erken beklemiyordum çok sevindim. Demek ki 13 stabili de alacağız geliştiriciler sayesinde. Android 10dan beri hiç miui yüzü görmedi benim oğlan. :D
  2. MemurBey

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Çok kötü, pixel os 10 saat veriyor. Arrow da o civarda.
  3. MemurBey

Rom [MIUI 10][ANDROID 9]Redmi Note 8 China Global 10.3.8.0

Bunun china olmayan versiyonu varsa denemek isterim google playli yani
  4. MemurBey

Rom Hindistan 12.0.1 Kullananlar İçin Kararlı 12.5.1 Romu Çıktı.

Arkadaşlar mevcutta aosp kullanan biri olarak bi ümit denedim çok beğendim belki bunda kalabilirim. Rom güzel sadece 3. Parti uygulamalar 1 2 sn gecikmeli açılıyor.
  5. MemurBey

Yardım İmei Kayıtlı Telefonda Hard Reset ve Recovery Hakkında

O zaman deneyelim sağol
  6. MemurBey

Aynı şekilde bide note9 var elimizde mtk işlemcili. Ona format atabilir miyiz kendi recoverysinden?
  7. MemurBey

Merhaba, elimizde imei kayıtlı bi telefon var. İmeisi uçacak diye fabrika ayarlarına çevrilmiyor. Twrp ile format data yapmanın imeiyi silmediğini biliyorum ancak bootloader kilidi kapalı ve imei atılmış bir telefona imeiyi kaybetmeden nasıl twrp yüklenir?
  8. MemurBey

Bu arrow beni sarmadı ya. Ram iyi de pixel özelliklerinin eksikliği çok battı.
  9. MemurBey

Rom Pixel OS - Android 12 (AOSP)

27.11 tarihinde yeni sürümü çıktı 3 gündür kullanıyorum çok ciddi iyileştirmeler var. Arrowu experiencei falan da denedim ama bu sürümün önüne uzun süre geçemezler. Link xda konusunda mevcut https://forum.xda-developers.com/t/rom-12-official-pixelos-aosp-unified-27-11-2021.4237791/
  10. MemurBey

O zaman bi deneyelim
  11. MemurBey

Pixelostan güzel mi arrow? Bug falan var mı?
  12. MemurBey

Rom Pixel OS - Android 12 (AOSP)

Aynı son gelen hotfix yazan pixelos sürümü yüklü daha güncelleme gelmedi. Şimdi iki cihazda da yüklü gayet memnunuz. Arrow 12 çıkmış stabil olursa ona geçeriz happy~~
  13. MemurBey

Elimde iki telefon var birinde arrow birinde pixelos(12) yüklü. Yan yana koyuyorum hızları aynı. Şimdi diğerine de pixelos kuracağım çok memnunum sadece micam yok gcam kullanıyorum. 12lenmeyen kalmasın miuinin dandik eski romlarında durmayın.
  14. MemurBey

Millet miui 11 mi 12 mi diye düşünedursun, Android 12den selamlar :D:D
  15. MemurBey

Rom Redmi Note 8 - Endonezya Kararlı V12.0.1.0 RCOIDXM

Rom rezalet. Adımsayar yok. Yeni durum çubuğu yok. Uygulamalar yavaş. Telefon kasılıyor. Roma efsane diyenlerin gözlerinin bozuk olduğunu düşünüyorum ve arrowa geri dönüyorum.
Üst Alt