memoozbay kullanıcısının son içeriği

1. M

Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

sana neden kızayım güzel insan burası paylaşım yeri tartışmada olur muhabbette :D
  2. M

Oldu Paşam Kahvede İstermisin Ayrıca İspatı Bolca mevcut ilsasupport hiunlockgrup araştır bak bakalım facede bile bu gruptaki arkadaslar gunde 20 resim video paylasıyor
  3. M

1634201792 modem şema yapılısı anlatımı yeterlimi bence bu baya bi gider size buyrun
  4. M

zaten bir iki espirili yaklasımdan sonra konu hortlamısn die özele tasıdık durumu neyi paylaşcam yöntemimi yada pazarlıgımı paylasım ustamız bana direnç resmini paylaşıp sonrada kendisi bağlanıp modem ve yazılım işlemlerini çözüp ücretini alacaktı... daha neyi soruyon onuda cevaplim
  5. M

sanamı mesaj attım o adamla benim aramda o direnci söylicek işlemleri yapacak bizde parasını verecez sen ne dalıyon ticarete 3 şahıslar ticarette olamaz alan veren razıyken... 1634188613 artık onada gerek kalmadı dostlarımız sağolsun paylaşımı yaptı yöntemide dün gece itibariiylede çift sim ok...
  6. M

yakındır TÜRK Kelimesi geçiyorsa imkansız diye hiç birşey olamaz sadece zaman ister... 1634117191 peki işlem sırasınıda yazarsınız sorun kalkar ortadan :D
  7. M

paylaş ozaman yazılım kısmı basit:D
  8. M

direnci göster yeterli :D
Üst Alt