Memoland kullanıcısının son içeriği

1. Memoland

Rom AospExtended-v8.7-sweet-OFFICIAL

merhaba miui kamera direkt gömülü mü geliyor ? bir de kameranın performansı stok kadar iyi mi ?
  2. Memoland

MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro (Sweet) - Global Kararlı Rom V12.5.8.0.RKFMIXM İndirme Bağlantıları

Ben de bıktım bu cihazdan artık geçen arkadaşla konferans görüşmesi yaparken sensör bi gitti gelmiyo ekranı kapadım açtım yarısı geldi filan. Sanırım a52s e geçeceğim geçen mağazada kurcaladım biraz benim cihazın donduğunu farkettim ki incelediğim cihaz a52 idi içinde sd720 90hz ekran olanı s...
  3. Memoland

Yardım Rom tavsiyesi

xiaomi.eu 12.5.8 sürümünde lag sorunu giderilmiş diyolar deneyen var mı
  4. Memoland

Rom Redmi Note 10 Pro (Global) Pixel Experience/Plus Official Android 11

Ben bu romu kullandığım zaman google photos yedekleme yapmıyordu cihaz sıcak yazıp bekliyordu sorun hala devam ediyormu
  5. Memoland

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

sensör problemi note 10'da da mevcut ama 10 aramada 1-2 oluyor açıkca beni cezbeden tarafı sd865 ve 144hz ekranı oldu. garantili alacağım cevabınız için teşekkürler edit: günlük sosyal medya twitchden yayın izleme vs. kullanımım bu şekilde
  6. Memoland

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

arkadaşlar redmi note 10 prodan geçmek istiyorum ama amoled vs ıps kafamı karıştırıyor siz ne derseniz ?
  7. Memoland

MiUI VN (Stabil Sürüm ve Haftalık Beta Port) 21.9.1 Redmi Note 10 Pro

yok hocam aynı kafayı yicem ya
  8. Memoland

orange fox ile denedim aynı maalesef
  9. Memoland

magisk flaşlamadım twrp sanırım 3.5.1 olması lazım
  10. Memoland

merhaba tüm işlemleri yaptım fakat redmi yazısı sürekli loop yapıyor
  11. Memoland

Yardım Rom tavsiyesi

ben de kurmaya çalıştım fakat wipe yaptığım zaman /data hatası alıyorum miui logoda kalıyor.
  12. Memoland

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

hocam merhaba hala bu romu kullanıyor musunuz? xda da konusunu bulamadım miui lag sorunu yoksa geçeceğim ben de
  13. Memoland

Yardım Bootloader Kilidi

kalır
  14. Memoland

MIUI 12 Mi 10 Lite - Tayvan Kararlı Rom V12.0.1.0.QJITWXM İndirme Bağlantıları

yarım saat oldu hala mi flash ile yüklüyor bu kadar uzun sürmesi normal mi?
Üst Alt