memocaan kullanıcısının son içeriği

1. memocaan

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda VoLte-VoWifi PDC programı ile etkinleştirme

Kurduğunuz romu tekrar flashlayınca modem dosyaları resetlenir.
  2. memocaan

Maalesef android 11 rom olmadan o uygulama çalışmıyor android 11 rom kullanan telefonlar için rootlu sai uygulaması kullanılarak denenebilir.
  3. memocaan

Rom geçişlerinde uçuyor bazen bazen uçuyor modem dosyalarına güncelleme yapıp yapmamasına bağlı birşey diyemem.
  4. memocaan

Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

Safenet checker ile kontrol etmek lazım safenet hatası var ise magisk de modül var
  5. memocaan

Yardım İşlemci hakkında

Bu işlemci orta sınıf bir işlemci olduğu için 4 yavaş çekirdek 2 hızlı çekirdek kullanılmış
  6. memocaan

Çözüldü lineage os rom bulamadım

https://forum.xda-developers.com/t/rom-r-official-lineageos-18-1-for-poco-m2-pro-redmi-note-9s-redmi-note-9-pro-redmi-note-9-pro-max-miatoll.4394135/
  7. memocaan

Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

Öncellikle magisk ayarlarından magisk gizle seçeneğini seçip uygulamaya herhangi bir isim verin settings karıştırıyorum ben o yüzden hadi bee yaptım :) bu kısım da almayı unutmuşum ama basit kısa yol eklensin mi diye sorar evet deyin işler yolunda gitmezse diye. Oluşturduğunuz isimle uygulama...
  8. memocaan

Soru Module kısmı pasif

Magisk yüklü değil bulunmuyor yazıyor dikkatli incelerseniz eğer zip flashladiğınızdan eminseniz hala olmuyorsa önce romu hiçbir şey silmeden flashlayın telefon açılsın sonra magiski tekrar flashlayın (bunun sebebi daha önce magisk yüklü iken hide seçeneğini kullanıp unutmuş olabilirsiniz başıma...
  9. memocaan

Soru Mi 8 için en iyi rom hangisi

malesef batarayalarimiz yaşlandığı için Şarj konusu aşağı yukarı aynı olur ahım şahım farklar olmuyor eu romlarin güzelliği tema marketinde dışarıdan tema yükleyebilme ve saçma reklamlardan ve uygulamalardan kurtuluş bu bir tık şarjı iyi yapıyor ama 5 Ken 10 saat değil saf android olarak android...
  10. memocaan

[/USER] Hangi operatör versiyonuna atlıyor ise silebilirsiniz sorun olmaz qcn yedeği çalışmayabilir romu tekrar yükleyerek orijinal liste geri geliyor
  11. memocaan

Yabancı formlarda da bu şekilde vowifi aktifleştirenler vardı. pdc ile kontrol edin değişmiş olabilir. Kullandığınız operatör var ise listede onu seçin kusura bakmayın hocam sizin mesajı alıntıladım yanlışlıkla. Yurt dışında vowifi ile sorun yaşayan üyeye cevap olarak yazmıştım.
  12. memocaan

Yardım Mi8 cihazda Wifi,Bluetooth kullanılamıyor

Bootloader kilidi açık twrp kurulu değil ise twrp kurun eu rom veya global romu tekrar kurarak sorunu çözebilirsiniz. Twrp kurulumu ve rom kurulumları konuları var
  13. memocaan

Yardım İmel repair yapılan redmi note 9 pro güncelleme yi neden twrp ye atıyor

Costum recovery yüklü cihazlarda costum romlardan eu oneos gibi romlar direk ayarlardan güncellenebilir twrp uyumlu olmayan global romlar da yapamazsınız
  14. memocaan

Hocam geriye dönebiliyorsanız orijinal modem dosyalarinza dönüp konuda anlattığım yöntemi kullanın gm8 dosyaları uyumsuz olabilir sizin için
Üst Alt