memo1907 kullanıcısının son içeriği

1. M

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Sesli bildirim sorunu bazı uygulamalarda çalmıyor yine
  2. M

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Dün gelen update ile geri çekilenle aynı sanırım yükledim bi degişiklik olmadı bende
  3. M

Yükledim şimdi degişen bişey olmamiş geçen gelen update aynı sürümdü 10.2.2.0 Yüklemişdim
  4. M

Bugun gelen güncelleme ilk sayfada mı ? İlk sayfada 2 sürüm var hangisi yeni olan
  5. M

Bu güncelleme bana gelmemiş nerden indirebilirim
  6. M

Yeni güncelleme gelmiş 10.2.2.0 , Anroid sürümü 8.1.0 gelmiş
  7. M

Otomatik başlat yapmama ragmen sesli bildirim gelmiyor instagram beıns sports falan
  8. M

İnceleme Xiaomi mi note 3

Aynı sorun bende var delircem artık çözümü yok mu bunun 2 kere fabrika ayarı yapmama ragmen sorun çözülmedi
  9. M

Yardım Mi note 3 bildirimler çalmiyor

2 kere fabrika ayarı ve hard reset atmama ragmen sorun çözülmedi son güncellemeden sonra oldu . Otamatık başlatma bildirimleri açmama ragmen sorun çözülmedi.Ne yapmam lazım Beıns sport uygulamasından hiç bildirim gelmiyor bu arada
Üst Alt