meminkurucu kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 8 SE Rom Kuramadım.

Hocam Advanced Wipe'dan hangilerini seçeceğiz?
  2. M

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Eğer sizde MI 8 SE varsa ve oyun oynuyorsanız takas etmeyin.
  3. M

Yardım Mi flash ile rom error hatası

Hocam bu konu mu? 1570961092 Şu anda v9.5.11.0 indiriyorum. Ne yapmalıyım?
  4. M

Hocam şu anda bende Çin stabil 10.3.2.0 var. Ne yapmalıyım?
  5. M

Reiwa hocam alakasız oldu ama dün Çin beta 9.9.3'den EU betaya geçerken romu flashladıktan sonra fastboota aldı. Bugün MIUI 11 9.10.10 sürümünü deneyeceğim.
  6. M

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese günaydın.
  7. M

Yardım MI 8 SE full brick oldu.

Skylonely61 hocam dün Çin 9.9.3'den EU 9.9.3'e geçerken cihaz fastboot'da kaldı. Bende MI FLASH ile 10.3 çin flashladım. Bugün EU 9.9.3 yerine EU 9.9.26 deneyeceğim.
  8. M

Soru Mıuı 11 stabil

Hocam yeni sürümü bekleyin. Android 10 olduğu için bu hafta geç yayınlanacak.
  9. M

Yardım Cihaz Brick mi oldu?

Hocam bekleyin. Ben flashlarken 600-700 saniyede flashlıyor.
  10. M

Yardım Cihaz Brick mi oldu?

Hocam 2016 sürümü deneyin.
  11. M

Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

Hocam şimdi direk yüklersem bir sorun çıkar mı? 1568821179 Hocam teşekkürler işe yaradı.
  12. M

Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

Hocam telefonumda Çin 9.9.3 Beta romu yüklü şebeke çekmiyor. Bu uygulama Çin 9.9.3 Beta destekliyor mu?
  13. M

Hocam denedim ama olmadı.
  14. M

Recovery Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı

Herkese merhaba. Benim telefon hem TWRP'ye hem de normal açarken MI logosunda kalıyor. Nasıl kurabilirim. Şu anda sadece Fastboot modu açılıyor.
  15. M

TWRP'yi oto araçla nasıl kuracabilirim? 1568735272 Cevap yok mu? Tekrar soruyorum: ByTrabzonlu hocamızın oto TWRP yükleme aracı ile nasıl kurabilirim?
Üst Alt