melikq kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Güncelleme Sonrası Ses Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Son iki güncelleme sonrası fark ettim telefonda görüşme sırasında ahizeden o kadar az ses geliyo ki hiç bir şey duyamıyorum. Telefon her hangi bi hasar almadı ülke değişikliği yaptım. Abd hindstn brezilya her yeri denedim olmuyo ne yapa bilirim ?
  2. M

Rehber Sim Kart Doğrulama Çözümü

Sim kart aynı olcagi icin zannetmiyorum hocam. Çunki cihazi acmak icin enson hangi mui hesabi varsa onun sifresini soruyo ya ama olada bilir.
  3. M

Tekseferlik hocam. 1565740517 [ 1565740585 Hocam o sms göndermesini engellemek çözüm değil ve bazen engellemeden daha hızlı sms atıyo faturaya direk yansıyo :)
  4. M

Yardım Sorunuma bakabilir misiniz ?

Rom yükleme root atma hakkında bilgin yoksa hiç ugrasma hard brick edersin o daha zor bi islem.
  5. M

:) dostum sen ugrasma bosver simdi sana ses kısma power tuslarindan bahsetmeyim sen telefoncuya git 50 - 100 ver hallederler gecmis olsun.
  6. M

Telefonun icinde onemli bilgiler yoksa veya her hangi bi yerde kayıt altindaysa direk sıfırdan rom yükleyin tekrardan soft brick olmus olablr cihaz romdan sonra kullanırsınız
  7. M

Cihazi bul bence onemli bir olay kayıp çalınti durumlarinda cihaza ulasmamizi sagliyo tabiki bu sizin seciminiz :)
  8. M

Geçmiş olsun hocam sevindim şurayıda atlamayalım yurt dışına hattinizi tekrar kapatirsaniz farkli ucretlerle karsilasmayin dikkt edin :)
  9. M

Hocam şöyle bi durum var telefona ne atarsak atalım mi hesabımız her seferinde kayıtlı bootloader kilidini dahi acip sifirladigimda bana telefonun kilidini acmak icin sifremi sordu yani cihazda ayni sim takili oldugu surece sms atmicak.sim kartimizi kaydettirmis oluyoruz
  10. M

Hocam o çözüm değil sadece kısıtılıyoruz sms göndermeyi onuda denedim fakat yeni rom kurulduğunda yada fabrika ayarlarına dönüldügünde tekrar sms atıyo belli olmuyo yani 0.87 kurus olmasi lazım ücret kesiyo
  11. M

Herkese merhabalar arkadaşlar.. Direk konuya geçiyorum neredeyse tüm forumlarda ve googleda problemi çözen bulamadım kendi kendime çözdüm umarım sizdede işe yarar. Sim kartı aktif etmek için bildiğiniz üzre cihaz yurt dışına sms gönderiyo fakat cihaza sms gelmediğini fark ettim hattım...
  12. M

Çözüldü Ana Ekranda Yukarı Kaydırma Kısayolu

Daha öncede forumda araştırdım fakat konuyla ilgili çözüm bulamadım. Sorun telefonu tam ekran modunda kullanırken Ana ekranda aşağıdan yukarı kaydırdığımda google aramayı kapatmak istiyorum. Her yolu denedim fakat olmadi. 1548592339
Üst Alt