melihmo kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Redmi K40 Gaming için ENG ROM mevcut mu?

Donanım olarak tek fark Hindistan sürümünde NFC olmaması, bunun dışında telefon yüzde yüz aynı donanımla geliyor iki sürümde de. Hint'te NFC uygulaması inaktif olarak kurulu bir türlü etkinleştiremedim ama :). Yazılım olarak Hint ROM'unu global kabul edebiliriz şu an TR dil desteği sebebiyle...
  2. M

Yardım K40 GE Root problemi?

Bunu kullanabilirsin https://t.me/RedmiK40Gaming/28653
  3. M

Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

Ayarlar - Özel Özellikler > LED Işık Kameranın çevresinde cihazın ledi.
  4. M

Soru Redmi k40 gaming twrp

Telegram grubunda paylaşılan bilgiye göre denemeleri yapılıyor. Final aşamasındaymış.
  5. M

Yardım K40 Gaming Fastboot Driver var mı?

Miflash uygulamasını yükleyin o kendisi gereken driverların hepsini yüklüyor. Ben öyle ROM attım.
  6. M

Soru Redmi K40 Gaming için ENG ROM mevcut mu?

Cihazın Çin ismi Redmi K40 GE, Hindistan ismi Poco F3 GT. Farklılık bundan dolayı.
  7. M

Yardım Mi 9 SE Unlock ve Imei Sorunu

İki cihaz birden almıştık, birinde açıktı diğerini eşim kullanıyor diye hiç kontrol etme gereksinimi duymadım root vs ile bir işi olmadığı için, maalesef kapalıymış. 8 ay sonra böyle bir şey olması da üzücü oldu. Umarım çözüme kavuşur.
  8. M

Cihaz resmi kayıtlı değildi, ben aldığımda da imei atılmış durumdaydı. 1589898487 Teşekkür ederim, irtibata geçeceğim. Umarım çözülür :)
  9. M

Merhabalar, elimde Mi 9 Se model telefon var ve sorunum şudur ki cihazı imei kayıtlı almıştım ve şu an iki sim slotu da kapandı. Cihazda Mi hesabı yoktu ve cihaz unlocked veya rootlu değil. Şu an telefonu arama ve mobil veri hariç kullanıyorum bu durumu nasıl çözebilirim? Unlocked durumuna...
  10. M

Recovery Xiaomi Mi 9 SE Twrp 3.3.0-0421 Tek Tuş Yükleme Aracı

Merhaba kolay gelsin. Cihazım Mi 9 Se, bootloader kilidi açık. Fastboot durumuna getirip yüklemeye çalışıyorum fakat tepki vermiyor. Driverları kurulu. Dakikalarca beklememe rağmen TWRP yükleme başlamadı. Yardımcı olman mümkün müdür TW üzerinden?
Üst Alt