Melihii kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım YouTube Vanced Mobil Veri Çalışmıyor

Uzun süredir bu sorunu çözmek için uğraşıyorum. Uygulama izinlerinden microg ve YouTube vanced,in mobil veri kullanımınına izin vererek sorunu çözdüm. Su an çalışıyor
  2. M

Yardım Note8 pro boş batarya şarj sorunu

Telefonum Tamir görmedi, brick olmuştu ilk aldığımda. Şarjı bitip telefon kapanmadigi sürece bir sorun yaşamıyorum. Kapanirsa da artık. 5v 2a lik bir şarj aleti gerekiyor acmak için. Neyse yapabileceğim bir şey yok sanırım. Bu sorun ben de epeydir var. Genelde şarj %5in altına düştüğünde şarja...
  3. M

Yardım Note8 pro boş batarya şarj sorunu

Arkadaşlar merhaba, şimdi benim telefonun şarjı bittiğinde orijinal şarj cihazım ile saatlerce şarjda da kalsa telefon şarj almıyor. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Geçen yaklaşık bir saat uğraştım telefon şarj almıyor. Benim de elektrik kesintilerine karşı elimde bulunan akü ve araç...
  4. M

Yardım Redmi note 8 pro android 10 Netflix sorunu

Bak bolgeni endenozya hindistan vs. Yap getapps Xiaomi nin app storu geliyor.. onda. Güncelle indir hallolor işin
  5. M

Sen de çözdüğüne sevindim. Bana tekrar güncelleme geldi geldi muhtemelen güncellemeyi tam yukleyememis.. ben Netflix.len isim olmuyor. Telefon çökmese YouTube.yi bile silecem. Sonunda android 10 u yükledim. Kurcalamaya gelmiyor bu telefon
  6. M

Telefona dün güncelleme geldi ama kuramiyorum, resmi değil gibi birşey yazıyor. Kurabilirmiyim güncellemeyi
  7. M

Yardım Haporlor Ses problemi

Gerçekten,telefon şarj olurken ısınmaya ve aşiri şarj tüketmeye başladı bir anda.. Facebook uygulaması dahi kurulu değil TLF.da crome den giriyorum. Formu vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum gerçekten telefonu yavaslatip miu12 ile stabil etmeyemi çalışıyorlar, Anlayamadım. Bugün telefonun...
  8. M

Yardım Haporlor Ses problemi

Bu aralar sadece sistem uygulamalarını guncelliyorum. Telefonda endenozya rom yuklu, telefonun haporlor sesi inanılmaz şekilde düştü. Başka bi müzik uygulaması kurdum sonuç gene ayni. Ben bu işin icinden cikamadim. Kendimden şüphe etmeye başladım kulaklarımı duymuyor artık diye, gerçekten o...
  9. M

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Ben de bu rom yüklü, cihazı hardbrik etmiştim, sağolsun zenex hocam yüklemiş. Stabil güzel çalışıyor. Merak ettim su guncelleme alabilirmiyiz sistem üzerinden. Miu12 android 10 vs. Ben bir daha cesaret edip te telefonu kurcalamuyorum
  10. M

Sohbet Herkes Yaptığı İşi Yazsın

Asansör Teknisyeniyim,
  11. M

Yardım Note 8 Pro Çağrı Kayit Programı

root herşeyi çözdü :) 3 kere bootloop oldum başkada bir sıkıntı yaşamadım..
  12. M

Çözüldü Red Mi NOTE 8Pro TWRP Magisk ROOT (%100) çalışmaktadır

videodan yaptım, sorun yaşamadım, ama twrp ye girmek canıma yetti, teşekkürler
  13. M

Rehber Note 8 pro bootlop brick titreşimde kalma sorunu çözüldü

@bysah teşekkürler üstad, dosyaların sayesinde telefonu bootloop,tan çıkartabildim. fastboot devices komutuna cevap verince telefon. twrp yüklemeye çalıştım telefon açıldı, ama halen telefona twrp atamadım. miu'nun programı ile telefona twrp atarken bootloop oldu telefon. rusça bi video var...
  14. M

Yardım unlock bootloader hatası

Sonunda başardım arkadaşlar.
  15. M

Yardım unlock bootloader hatası

Hatayı henüz çözemedim, arkadaşlar. Kolektör lu USB kablosu kullanıyorum, orjinal kablosunu takip, en son bi video atılmıştı ona göre tekrar deneyeceğim. Lordbonz arkadaş, Intel ile ilgili bi soru sormuştu o da dönüş yapmadi.
Üst Alt