melihemre kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Sim etkinleştirme hatası

Çözebildiniz mi hocam sorunu bende de aynı sorun var da
  2. M

Yardım Xiaomi mi 8 SE twrp yüklenemiyor

çünkü bu farklı bir konu da ondan önceki konu açılmamasıydı bu ise yüklenememesi
  3. M

Yardım Xiaomi mi 8 SE twrp yüklenemiyor

her yolu denedim. manuel olarak da yapdım otomatik programları da denedim ama olmuyor. yeni sirius roma geçtim eu rom yüklemek için twrp lazım ama twrp kuramıyorum her şey tamamlanıyor, manuel indirmede hiç bir sıkıntı yok ama recovery modda açmaya çalıştığımda xiominin kendi recovery bölümüne...
  4. M

Çözüldü Mi 8 SE twrp açılmıyor

şimdi miui 10.2 yüklü android 9 ve twrp yüklemedim. yükleyeceğim rom V11.0.3.0. ama hangi twrp kuracağımı bilmiyorum. sabah yaşadığım olayla ilgili biraz da korkum var çünkü aralıksız 8 saattir bu iş için uğraşıyorum. 3 global rom denedim hiç birinde twrpyi düzgün çalıştıramadım. rica etsem bir...
  5. M

Yardım Mi 8 SE twrp

dün akşam bir konu açmıştım ama sorun tam olarak çözülmedi. maalesef verileri kaybettim ve global rom yükledim mi 8 SE ye. şimdi miui 10.2 yüklü android 9 ve twrp yüklemedim. yükleyeceğim rom V11.0.3.0. ama hangi twrp kuracağımı bilmiyorum. sabah yaşadığım olayla ilgili biraz da korkum var çünkü...
  6. M

miui 11 kurdum ve pitchblack kurdum önce ve aynı sorun oldu. ama twrp indirince sorun düzel di şimdi twrp ye girebiliyorum. party~~party~~party~~ eu rom atıcam şimdi teşekkür ederim yardımların için
  7. M

ben de o kadar baktım ama hiç böylesini gömedim ne yapıcağımı şaşırdım resmen 1603024232 hocam bir de şuan telefona da giremiyorum boot yaptığımda oto olarak recovery ye geliyor onu nasıl yapıcam 1603024762 https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-8-twrp-ekraninda-kaliyor.66808/page-3 şöyle bir...
  8. M

yükledim ve aynı şekilde kaldı hocam... 1603023621 .
  9. M

konu var mıdır hocam. ordan yükleyeyim
  10. M

şimdi de twrp yi kurdum ama twrp menüsüne giremiyorrum bu ekranda kalıyor :@ 1603022676 başka twrpler de kurdum ama açılmıyor o ekranda kalıyor 1603022835 ve yeniden başlattığım zman da telefon açılmıyor twrp ye geri dönüyor
  11. M

kurdum ve çalıştırdım mi hesabını girmeye çalışıyorum ama girmiyor. direk eu rom atabilir miyim cihazı kurmadan
  12. M

tamam o zaman giden gitti zırlamaya gerek yok :( şimdi ne yapmam lazım. daha önce hiç rom atmadım. kısaca anlatırsanız araştıra araştıra bir şeyler yapmaya çalışırım hocam.
  13. M

telefona ulaşmamın da mı bir yolu yok
  14. M

hocam siz biliyor musunuz başka bir yolu var mıdır ben yedek almadım sadece twrp kurdum ama telefona giremiyorum boot ekranında kalıyor
  15. M

ben yedek almadım ki hocam twrp yükliyim dedim şimdi telefona da erişemiyorum. 1603013803 başka bir yolu yok mudur
Üst Alt