Mehmtxk kullanıcısının son içeriği

1. Mehmtxk

Rom Ipad 8 jailbreak hatası

Teşekkür ederim çoğu yerde dediğinizi gördüm ama yapanlar var yalanmi doğru mu bilmem ne zaman geleceği konusunda veyahut bundan haberim olma konusunda önerebileceğiniz yer varmidir.
  2. Mehmtxk

Rom Ipad 8 jailbreak hatası

Ipad 8 nesil var ios 14.5 ios sürümü checkra1nden atılabiliyor ama hata alıyorum error getting device info hatası veriyor
  3. Mehmtxk

Diğer ryzen master uyarısı

yardım edebılecek varmı bu uyarıyı alıyorum
  4. Mehmtxk

Soru Pugb mobile ipad modu

Arkadaşlar pugb mobile de karakteri daha uzak veya ekranı nasıl geniş yapabiliriz sprey atarken çok işime yarıyor bu olay ama çözünürlük falan değişemedigim için olmuyor bunun için bir modül veya bir öneriniz varmı? Şimdiden teşekkür ederim.
  5. Mehmtxk

Soru al tuşu atama

arkadaşlar al tuşu atama nasıl yapabilirim istediğim birşeyi ?
  6. Mehmtxk

Yardım Magisk

Başka bir dosyaya atıp orda gözüküyormu bakabilirsin belkide twerpi tekrar yüklemen daha sağlıklı olur.
  7. Mehmtxk

Yardım Magisk

Hocam tekrar gözden geçirelim benim yaptığım yol şöyle; magisk apk indirip ardından magisk 20.4 zıp dosyasını indirip twrp üzerinden flaşladikdan sonra istediğim oldu bu yolları dikkatli okuyup yaparsan büyük ihtimalle yapmış olacaksın.
  8. Mehmtxk

Yardım global surumu yukledıkden sonra eskı surume geldım

yenıyım hocam daha kac tane konu acacaksınız yerıne bunu soyleyebılırsınız bılmıyorum fazla boyle yardımcı olabılırdınız
  9. Mehmtxk

aynı konu uzerınden actıysam haklısınız ama konular farklı hocam.
  10. Mehmtxk

hocam yardım talebınde bulunamıycakmıyım ?
  11. Mehmtxk

bıldırım kısmı falan eskı nasıl dueltebılırım
  12. Mehmtxk

Yardım twerpden yanlıslıkla sytemı de sıfırladım ımeı gıdermı

yanlıslıkla twerpden systemı ve depolamayı sıfırladım ımeı gıdermı global versıyonu yukleyınce duzelırm ?
  13. Mehmtxk

Yardım twrpden sıfırlama yaptım telefon acılmıyor lutfen yardım edın

hocam ımeı gıdermı 1600800776 hatırladım hocam sytemı de secmıstım global versıyonu ındırıp yukleyınce olurmu bırde ımeı gıdermı
Üst Alt