MehmetYesil kullanıcısının son içeriği

1. MehmetYesil

Rica ederim hocam ne demek. mehmetyesilb@gmail.com

Rica ederim hocam ne demek. mehmetyesilb@gmail.com
  2. MehmetYesil

Rom MI11LE/ XM11Lite5GNE XiaomiEU Android 12 MIUI 13

Paylaşım için teşekkürler. Yükleyen arkadaş var mı acaba? varsa bilgi verirlerse sevinirim bir eksiği hatası var mı diye bilgi sahibi oluruz bizlerde
  3. MehmetYesil

Gcam Google Kamera 8.1.008 - Urnyx05 V1.2

Olabilir hocam, bilgi için teşekkürler. BSG: MGC_8.1'i yükledim birkaç küçük ayar sonunda sorunsuz çalışıyor şuan.
  4. MehmetYesil

Gcam Google Kamera 8.1.008 - Urnyx05 V1.2

Paket ayrıştırma hatası veriyor, farklı tarayıcılardan da ayrı ayrı indirdiğim sorun düzelmedi. Arnova 8.1'i yükledim onda da aynı hatayı verdi. Sorun ne olabilir acaba? Cihazım Mi 6 Android 9 yüklü
  5. MehmetYesil

Rom Android 11 Open Source Project Mi 6 Sagit - 23.12.2020

Büyük emek teşekkürler hocam
  6. MehmetYesil

Yardım Miuiproya karsılık mi6 ahize yükseltme

Hocam öyle bir dosya varsa yani ahize ve hoparlör sesini yükselten dosya, paylaşın da faydalanalım. Paylaşım yaparken beklentiye gerek yok diye düşünüyorum. Tabi bir teşekkür veya beğeni butonuna basamayacak kadar da nankör olmamak lazım.
  7. MehmetYesil

Soru mi 6 almalı mıyım?

Bende 3 yıldır Mi6 128 GB Seramik modelini kullanıyorum, benim için çok muhteşem bir cihaz. Mi Note 10 Pro aldım 15 gün kullandım alışamadım boyutuna falan, tekrar Mi6'ya dönüş yaptım, zaten bataryasını yeni değiştirmiştim, hoparlör sesi azalmıştı onu da Doğubank'ta 70 TL verip değiştirdim...
  8. MehmetYesil

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

Daha önce defalarca twrp yüklemiş olmama rağmen Miui 11'de forumdaki bütün yöntemleri denedim çözüm bulamadım ama buradaki konu ile sorunumu çözdüm. Sizde bu konudakini deneyin isterseniz Recovery - Mi 6 Sagit Orange Fox Kurulumu ve Kullanımı
  9. MehmetYesil

Çözüldü Panoya kopyala yok?

Sola kaydırmanıza rağmen çıkmadıysa, yukarı doğru kaydırın o bölümü, bazen 3. Satırda da görülebiliyor
  10. MehmetYesil

Gcam Google Kamera 8 İlk Herkese Açık Sürüm Çıktı

Hocam güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ederiz. Siz GCam'ın hangi sürümünü kullanıyorsunuz acaba? Hangi sürümü tavsiye edersiniz. Cihazlarım Mi Note 10 Pro ve Mi6 (Miui11 Android 9) Özellikle de Mi 6 için istiyorum çünkü onu daha aktif kullanıyorum, Mi Not büyük olduğu için alışamadım Mi...
  11. MehmetYesil

Yardım Rom yüklerken twrp dosya isimleri değişti

Üst yoksa alt twrp'de deneyebilirsiniz farketmez hocam. Birde bunu deneyin isterseniz, bende sizin gibi sorun yaşamıştım bunu yükledim Recovery - Mi 6 Sagit Orange Fox Kurulumu ve Kullanımı
  12. MehmetYesil

Yardım Rom yüklerken twrp dosya isimleri değişti

Hocam şu an verileriniz korunuyor silinmedi yani, o klasörlerin hepsi dolu. Farklı bir yöntemle veya farklı bir twrp yüklemeyi deneyiniz. 1603901577 Klasörde önemli dosyalarınız varsa farklı twrp yüklemek çözüm olmadıysa, Miflash ile şu an kullandığınız romu tekrar yükleyin. Önemle dikkat...
  13. MehmetYesil

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Bu uygulama sorunsuz çalışıyor çekimleri de gayet düzgün ama zoom olayında sıkıntı var veya yaptığım eksik bir ayar olabilir. Mesela yüzde yüz yakınlaştırma yaptım, fotoğrafı çekmeden önce ekranda yüzde 50 kadar yakınlaştırmışım görünüyor, ama çekim yapınca yüzde 100 yakınlaştırılmış. Örneğin...
  14. MehmetYesil

Recovery Mi 6 Sagit Orange Fox Kurulumu ve Kullanımı

cok teşekkür ederim hocam. Androıd 9 Miui 11 sürümüne twpr/root atmak için bütün yüntemleri denedim sadece bu sonuç verdi. Yalnız magisk dosyasını flashlarken imza hatası verdi, twprdeki imza seçeneği tikini kaldırdım o şekilde yükledim. bunu da başka arkadaşlara bilgi olsun diye yazıyorum.
  15. MehmetYesil

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Tamam hallettim teşekkürler. Sürümle alakalı bir durummuş sanırım, Android 8'den 9'a guncelledim daha önceden indirdiğim paket ayrıştırma hatası veren dosyayı sorunsuz yükledi
Üst Alt