MehmetYesil kullanıcısının son içeriği

1. MehmetYesil

Soru Bilidirim panelindeki ikonun anlamı nedir

Bilgi için teşekkür ederim 1567788456 Buyur https://transparent-clock-weather-premium.tr.aptoide.com/?store_name=mark8&app_id=47459442
  2. MehmetYesil

Soru Bilidirim panelindeki ikonun anlamı nedir

Peki bu Twitter bildirimine benzeyen mavi kuş bildirim simgesi nedir arkadaşlar? İlk defa çıktı ve kendiliğinden kayboldu birkaç dakika sonra. Bildirim panelini aşağı çekince aktif bildirimlerde görünmüyor. Bu ikona ait herhangi bir uygulama da yok cihazımda.
  3. MehmetYesil

Rehber Mİ 6 için Bootlader kilidi & Tek tuş Twrp kurulumu & Xiaomi.eu rom & Root & Gcam & Dolby

Elinize emeğinize sağlık. Derli toplu güzel bir konu olmuş
  4. MehmetYesil

Rom Xiaomi Mi6 Android 9 -EU Beta Rom MIUI 10 9.9.6

Teşekkürler hocam
  5. MehmetYesil

Link ölü, bunu başka nereden indirebiliriz acaba, eu roma uygun olanı?
  6. MehmetYesil

Aynı sorun bende de var, bunun bir çözümünü bilip bizi aydınlatan olursa çok seviniriz.
  7. MehmetYesil

Soru Mi6 için en iyi rom

Tam aradığım konu, aradığım başlık ama biraz eski olduğu için tekrar sormak istiyorum; Sorunsuz sıkıntısız root yapabileceğim, GCam kurabileceğim bir rom tavsiye etmenizi rica ediyorum. Şuan 9.5.8.0 Kararlı sürüm kullanıyorum, miui10 sevemedim bir türlü, tam sorunsuz da degiller. Bu yüzden yine...
  8. MehmetYesil

Gcam (18.11.19) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi-Night Sightlı-Fotoğraflar Ayrı Klasör Oluşturmaz vb.)

Onu da denedim, ekran görüntülerinde de mevcut zaten hocam.
  9. MehmetYesil

Gcam (18.11.19) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi-Night Sightlı-Fotoğraflar Ayrı Klasör Oluşturmaz vb.)

Ben bu uygulamayı kullanmayı çok istiyorum ama uygulama simgesine tıkladığımda 'durduruldu' hatası alıyorum. Twrp ile 'All in One Miui10 v2.1.zip' modülünü de yükledim ama sorun aynı şekilde devam ediyor. Cihazımda 9.5.8.0 kararlı sürüm yüklü (miui 10'dan verim alamadım 9'u daha çok seviyorum)...
  10. MehmetYesil

Rehber Magisk Manager Nasıl İndirilir ve Yüklenir Son Sürüm [7.2.0]

boot.img dosyasını yeniden flashlamak da çözüm olmadı. MiFlash ile romu yeniden kurup birde öyle deneyeyim.
  11. MehmetYesil

Romun içinden alıp flashlamayı deneyecem. Çok teşekkür ederim hocam.
  12. MehmetYesil

Hocam affınıza sığınarak Hocam acemiliğimi hoş görmenizi ümit ediyorum, son birşey daha sormak istiyorum; bu boot.img dosyasını nereden ne şekilde bulup indirecem? Forumda daha önce onunla ilgili bir konu paylaşım hiç gözüne çarpmadı.
  13. MehmetYesil

Çözümü nedir hocam, ne yapmam gerekiyor? Fazla tecrübem yok bu konularda, anladığım kadarını da sizlerin anlatımlarıyla yaptım zaten.
  14. MehmetYesil

Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Cihazımda 9.5.8.0 Kararlı rom yüklü. Ne yaptıysam Magisk'i aktif edemedim. MiFlash ile temiz rom kurulumu yaptıktan sonra bu konuda anlatıldığı gibi Recovery - Mi 6 Twrp 3.2.3-0 (Sagit) Twrp'yi kurdum, supersu dosyasını da flashladım cihazım şuan rootlu...
  15. MehmetYesil

Yardım Kendi kendine sesi kapatması veya kısması

Kendiliğinden ses kısılması problemi bende de oluyur bazen, tuşla alakalı olduğunu düşünmedim hiç.
Üst Alt