mehmetserdargezer kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Miui 14 sonrası sertifika hatası

Düzelmedi maalesef Sıkıntılı. Mesela Netflix yükleyemezsin, faceapp kullanamazsın. Başka başka sıkıntılarda doğuyormuş.
  2. M

Yardım Miui 14 sonrası sertifika hatası

Miui 14 sonrası Google play project sertifika hatası veriyor. Play store den ayarlara baktığımda sertifika yok diyor. Mesela faceapp sertifika hatası var diye uyarı çıktı program kapandı açılmıyor. Netten baktım saçma sapan şeyler çıktı. Bilgisi olan var mı?
  3. M

Rom MIUI V14.0.1.0.SJKIDXM Recovery update for POCO F2 Pro Indonesia

Dün güncelleme geldi yükledim. Endonezya sürümü çok iyi ve arama yaparken arama kaydı oluyor. Herkese tavsiye ederim.
  4. M

Yardım Poco f2 pro miui 14 alacak mı?

Çok teşekkür ederim 😍😍
  5. M

Çok teşekkür ederim sağolun 1673138572 Çok teşekkür ederim sağolun varolun
  6. M

Poco f2 pro miui 14 alacak mı? Hiçbir sitede bulamadım
  7. M

Rom Poco F2 Pro/ K30 Pro Eu Android 12 MIUI 13 Haftalık Beta / Kararlı sürüm

Arama yaparken ses kaydetme özelliği bunda var mı? Endonezya sürümünde olduğu gibi vardır İNŞALLAH
  8. M

Yardım Poco F2 Pro Bellek Genişletme

Çok teşekkür ederim değerli admin bey
  9. M

Bari yardımcı olsaydınız
  10. M

Endonezya sürümü kullanıyorum ama daha önce global sürüm 12.5.3'e güncellendiğinde bellek uzantısı çıkmıştı. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba.
  11. M

Yardım Sistem başlatıcı gibi hata!!!

Biri yardım edebilir mi?
  12. M

Yardım Sistem başlatıcı gibi hata!!!

Arkadaşlar hemen hemen her geri tuşuna bastığımda ana ekranda duvar fotosu olan yerde 5 veya 10 saniye bir donma oluyor. Ne yaptım ne ettim çözemedim. Lütfen yardım edebilirmisiniz lütfen.
  13. M

Rehber Redmi 5 Plus için Miui 12.0-20.5.27 Port Rom (Kararlı 12.0 sürümü)

Miui 12 ye güncelleme gelince bunada gelecekmi?
  14. M

Yardım Redmi 5 plus ses yükseltme

Bir çok telefonda ses yükseltme kodları var. Redmi 5 plus sesi düşük biraz. Youtube de falan ses iyi gelmiyor. Netten çok araştırdım ses yükseltme yok diyorlar. Bilen biri var mı çok rica etsem.
Üst Alt