Mehmetsafran kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Redmi Note 4 Ekrana Görüntü Gelmeme Sorunu

Merhaba Redmi Note 4 snapdragon telefonumun 2 ay önce bataryasını kendim değiştirdim. İki aydır sorunsuz kullanıyordum. Ancak geçen gün telefonun ekranı gitti. Ekranın altındaki dokunmatik tuşların ışığı yanıyor ancak ekranda görüntü yok uğraşırken görüntü geldi. Ancak sonra tekrar yaptı. Eve...
  2. M

Haber Redmi Note 4/4X (SD) İçin V10.2.3.0.NCFMIXM Global MIUI 10 Rom Yayınlandı

Merhaba bu güncelleme mi yoksa full rom mu anlayamadım. Bunu yüklersem sarj kesme sorununa çare bulabilir miyim?
  3. M

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Merhaba Redmi pro ekran ve batarya değişimi yapıyor musunuz ayrı ayrı fiyat alabilir miyim? teşekkürler
  4. M

Diğer Redmi note 4 SD BN43 BATARYA

Benim acele bulmam lazim aliexpressten hemen gelmez aldiginiz linki bana atabilir misiniz aliexpresstekiler de imitasyon olabilir sizin memnun kaldiginiz hangisi
  5. M

Diğer Redmi note 4 SD BN43 BATARYA

merhaba bataryayı buldunuz mu acaba? benim de ihityacım var da
  6. M

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Merhaba Redmi note 4 batarya sorunu yaşıyorum telefonum şişti ekrandan ışık süzmeleri var orjinal bataryasını bulmam mümkün mü
  7. M

Yardım Redmi pronun kapanma sorunu

telefon çinden alınma reset atma sorunu değil de kapanıp açılmama sorunu
  8. M

Yardım Redmi pronun kapanma sorunu

Merhaba arkadaslar, Bir arkadasimin redmi pro su var telefonu var yaklasik 3 aylik 3 sefer kapanmis, ikisinde telefoncuya goturmus telefoncu tamir etmis icindeki bilgilere vs hic bisey olmamis,son kapanmasindan sonra tekrar goturmus ama telefoncu arkasindaki seri nosu sikinmis ben bunu tamir...
Üst Alt