Mehmetokutmustur kullanıcısının son içeriği

1. Mehmetokutmustur

Yardım Müzik ve Spotify Sorunu

Müzik ve Spotify uygulamasından verim alamıyorum kilit ekranı ve bildirim çubuğu arayüzü çok berbat bir durumda ne zaman düzelecek
  2. Mehmetokutmustur

İnceleme MIUI 10 - 8.8.23 Global Beta Güncellemesi Değişiklikler (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

Müzik çalar uygulaması kilit ekranı hatası ve ekran kilidi açıkken olan görüntüsü çok kötü Spotify buna dahil ne zaman düzeltilecek acaba MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Mehmetokutmustur

Rom MIUI10 Global Beta 8.7.19 Güncellemesi

Mi 6 içinde geldi güncelledim bazı İngilizce kelimeler düzeltmiş akıcı bir hız var gibi şuan gözüme carpanlar bunlar MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Mehmetokutmustur

Rom Mi 6 Global Beta ( Miui 10 )

Çeviri eksikliği ve wpde Türkçe karakter hatası var MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Mehmetokutmustur

Miui 10 Global Beta 8.6.28 Güncellemesi

Ozele gelirsen yardımcı olurum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Mehmetokutmustur

ARKADAŞLAR MIUI10 GEÇİŞ ESNASINDA '' THIS DEVICE IS LOCKED '' dedi yardımcı olur msunuz
  7. Mehmetokutmustur

Miui 10 Global Beta 8.6.28 Güncellemesi

MIUI 10'A NASIL GEÇİŞ YAPACAĞIZ
  8. Mehmetokutmustur

Bize ne zaman gelecek bu ota biz ne zaman MIUI 9'dan geçiçez şu merete
  9. Mehmetokutmustur

Rom Rom Mi6 MIUI10(18.6.21)Global

Merhabalar... Şuan MIUI 9.5.8.0 Kararlı Güncellemesini kullanıyorum. Bunu yükleyebilir miyim bir sıkıntı yaratırmı telefona zarar verir mi eğer herhangi bir problem yaratmıyor ise nasıl yükleyebilirim. (Yeniyim)
  10. Mehmetokutmustur

Yardım (Mi 6) MIUI 9.2.3.0 FACİASI NE ZAMAN SONA ERECEK ?

Evet hocam bende denk geldim umarım biran önce düzelir baya can sıkmaya başladı
  11. Mehmetokutmustur

Yardım (Mi 6) MIUI 9.2.3.0 FACİASI NE ZAMAN SONA ERECEK ?

(Mi 6) MIUI 9.2.3.0 Güncelemesinden sonra telefondan soğudum resmen batırmışlar telefonu kurcalamak istemiyor yeni güncellemeyi bekliyorum ne zaman gelecek bilgi alabilir miyim ?
Üst Alt