MehmetNY kullanıcısının son içeriği

1. MehmetNY

Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Otomatik TWRP Recovery Yükleme Aracı

linki yeniler misiniz lütfen
  2. MehmetNY

Soru Mİ 8 Batarya Önerisi

Hocam sadece bataryayı satıyorlar mı? Kendim kolaylıkla takıp çıkarabiliyorum zaten, servis ücretini ödemektense kendim takarım diye düşünüyorum.
  3. MehmetNY

Soru Mi 8 kullancıları olarak MIUI 12.5'tan beklentileriniz neler

güncellemeyle tuşu değiştiremeyeceklerine göre hayalde kalır. Donanımsal bir sorun maalesef.
  4. MehmetNY

Soru Xioami Mi 8 Arka Kapak

arka kapağın orjinalini bulmak imkansıza yakın gibi bir şey. En iyisi bile cama dokunuyormuş gibi etki vermiyor, parlak ve pürüzsüz plastikten öte değiller. Buradaki en önemli şey yapıştırıcı. Telefon yapıştırıcısı olarak geçen T-8000 ve türevlerini alıp kapağı takarsanız o kapak sittin sene...
  5. MehmetNY

Uygulama Xiaomi Utility Tool 2020

Dikkat ederseniz program üzerinden bootloader kilidi açılabilir denmiyor. Sadece kontrol ediyor o kadar. 1615688257 Bilmiyorsanız yazmayın lütfen. 2011'den beri android telefon kullanırım her telefonumu rootladım, uygulamalarını sildim; romlarını modladım, dosyalarını sildim; ama system'den...
  6. MehmetNY

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız,Orjinal kalite Depolama[ROOT]

O zaman sınırsız yükleme alanına sahip olmanız gerekiyor zaten hocam. Bi kontrol edin isterseniz.
  7. MehmetNY

Pixel experience gibi custom romlar yüklerseniz ancak oluyor. Şimdilik başka seçenek yok
  8. MehmetNY

Hayır işe yaramıyor, google bu açığı kapattı. Tamam telefonu pixel olarak görüyor ama 15gb kotandan düşüyor. Yani bi ile yaramadı.
  9. MehmetNY

Yardım Whatsapp Aero, MI 8 telefonunda güvenlidir?

Anladım hocam, peki orjinal paket adıyla mı yüklediniz yoksa klon olanı mı? orijinal wp uygulamasını ayrıca telefonda bulundurmak istiyorum. Sizce bir sorun olur mu? İkisini de kullanamaz mıyım? ya da sadece telefonda yüklü dursun açmayayım. ne diyorsunuz?
  10. MehmetNY

Yardım Whatsapp Aero, MI 8 telefonunda güvenlidir?

Hocam, Aero'yu kurduktan sonra mesaj kayıtlarını geri yükleyebilir miyim? Bu arada resmi wp'den ne gibi artıları var? Teşekkürler.
  11. MehmetNY

İpucu Batarya kalibrasyonu

Boş beleş bir video. Android'den bi halt anlamayanların işine yarar o kadar.
  12. MehmetNY

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Hocam, iki pc'de denedim. Söylediklerinizin hepsini yaptım olmadı. Sorun diag portun açılamamasıymış. Neyse kodları girip diag portu açtım. Sadece bir seferliğine oldu. Komutu çalıştırdım bu Yukarıdaki fotoğraftanızdaki gibi çok hızlı bir yazı çıktı gitti. Olmadı sandım ve tekrar deneyince...
  13. MehmetNY

root'un allahı var hocam. Her şey var. Vallahi var bak inanmıyorsanız ss atayım hatta. Yani sorun nereden kaynaklı anlamadım. Diag port da açtım bu arada. Denedim yine aynı hatayı veriyor. Ben pes ettim. Bırakıyorum bu işleri. Türk telekom'un da Allah belasını versin. O kadar da fatura ödüyorum...
  14. MehmetNY

Hocam, bu dediklerinizin hepsini yaptım zaten. Tekrar da yaptım olmadı. Çok ilginç, nedenini anlayamadım. 1592296691 Muhtemelen sorun burdan hocam. Kod çalışmadı ama diag açma komutunu cmd üzerinden deneyeyim bi.
  15. MehmetNY

Hocam aşağıdaki hatayı ne yaptıysam da çözemedim. Adb sürücülerini burda linki verilenlerle yükledim Root var. Geliştirici seçenekleri açık Usb hata ayıklama ve altındaki ek seçenekler de açık. Sorun tam olarak nerde bilmiyorum, yardımcı olur musunuz lütfen.
Üst Alt