mehmetbaskan42 kullanıcısının son içeriği

1. mehmetbaskan42

Çözüldü Twrp ekranındaki şifremi unuttum.

Abiler konu çözüldü. Şifreyi deftere yazmış adam. Sonradan aklına gelmiş. M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. mehmetbaskan42

Olmadı ilk onu denedim. Genel koyulabilecek şifreleri denedim ama olmadı. M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. mehmetbaskan42

Note 9 pro cihazımı güncellemeden önce kontrol etmek için twrp moduna aldım. Ama şifresi ne bilmiyorum. Rootlayan dükkanı da aradım o da bilmiyor. Ne yapmam gerekir? M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mehmetbaskan42

Soru Redmi 9 4/64

Bende redmi 9 var. Adam IMEI atma işi bitince twrp kaldırdı. Global rom flaşlayıp. Burada da var twrp kaldırma. Ama hangi başlıkta bilmiyorum. M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. mehmetbaskan42

Soru Redmi 9 4/64

Kendin kuracaksan dikkat et genelde brick ediyorlar ilk yapanlar. M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. mehmetbaskan42

Soru Redmi 9 4/64

Güvenilir birisiyse sıkıntı olmaz M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. mehmetbaskan42

Soru Redmi 9 4/64

Telefonu aile dostu birisinden aldım. Twrp yükledi o ama sonra global rom flaşlayıp twrp yi kaldırdı. Redmi 9 da unlocked yapılması gerekmiyor. M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mehmetbaskan42

Yardım Gcam video sorunu

Gcam videoya alınca uygulamadan atıyor? Ne yapmam lazım M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. mehmetbaskan42

Soru Redmi 9 4/64

Biraz araştırma sonrası ben de aldım memnunum kamerası 13mp olmasına rağmen iyi çekiyor telefonun tek eksiği video 30fps çekiyor geri kalan her şey güzel telefonda 1 metreden yere düşüp 4 5 takla attı hiçbir şey olmadı.[emoji106] M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. mehmetbaskan42

Yardım Redmi 9 pubg jiroskop sorunu

Redmi 9 cihazımda jiroskop biraz geç algılıyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunla karşılaşıp sorunu çozenler nasıl yaptığını anlatırsa sevinirim M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. mehmetbaskan42

Yardım Mesajlar sorunu

Birisine mesaj gönderince aynı mesajı 5 kere gönderiyor neden böyle çözümü var mı? M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. mehmetbaskan42

Yardım Pubg jiroskop çalışmıyor ??

Xiaomi redmi 9 (note değil) M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mehmetbaskan42

Yardım Pubg jiroskop çalışmıyor ??

Reis nasıl çözdün bı anlatır mısın ben de o sorunu yaşıyorum. M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. mehmetbaskan42

Yardım Redmi 9 gcam kasıyor

Sizin telefonunuzda gcam ne kadar ram kullanıyor onu da sormak istedim. Bende 1 GB a kadar kullanıyor en az 800mb M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. mehmetbaskan42

Yardım Redmi 9 gcam kasıyor

Selamın aleyküm cihazıma gcam indirince çok kasıyor nasıl düzeltebilirim. M2004J19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt