mehmetali5 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Usb bağlandığında bildirimlerde mtp seçme kısmı gelmiyor

Seçiyorum pc kesinlikle görmüyor Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

Yardım Usb bağlandığında bildirimlerde mtp seçme kısmı gelmiyor

Aynı sorun bende de var her kabloyu denedim sadece şarj ediyor ne uyarı geliyor ne de pc görüyor telefonu çözümü bilen varsa lütfen yazsın kafayı yiyecem. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Soru pil çok çabuk bitiyor

Bıktım iyice bu telden daha 1 yıl olmadı dokunmatik 3 tıklıyom 2 sini almıyor batarya sizin gibi yarım güne düşmüş vaziyette elinizden çıkarmaya bakın en kısa zamanda satıp kurtulucam bu illetten iphone gider veririm parasını sorunsuz kullanırım en azından Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk...
  4. M

Yardım Dokunmatik sorunu

Aynısı bende de olmaya başladı yarın garantiye götürücem gerçekten aldığıma pişmanım Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

Soru Aldığıma bin pişman oldum

Telefonun dokunmatiği arada 4 5 saniyelik kesiliyor saçma sapan yerlere dokunuyor kasıyor donuyor ben böyle saçma telefon görmedim. Resetledim düzelmedi kılıfsız kullandım düzelmedi koruyucu çıkardım düzelmedi nedir bunun hatası? Telefon alalı neredeyse 1 sene olacak daha 1 kere ekran koruyu...
  6. M

Yardım Aramadan sonra siyah ekran reset sorunh

Telefonda miui pro var 3 sürümünü de denediğim halde arama kapandıktan sonra siyah ekran kalıyor telefon kendini resetliyor bütün custom ayarlarım siliniyor bunu nasıl düzeltiriz acil yardım lazım Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

Yardım Redmi 5 Plus için miuipro linki var mı

Ben de bu var gördüm ve yükledim ancak sürüm çok sıkıntılı o yüzdrn başka sürüm istiyorum Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Yardım Redmi 5 Plus için miuipro linki var mı

baya aradım bulamadım bugün için acil lazım en son sürümünün linki olan atabilir mi yada son sürümlerden biri de olur 1565684944 deneyimlediğiniz performansı güzel sürüm önerisi de alabilirm
  9. M

Soru Redmi 5 plus Rom önerisi

Şuanda miui.am kullanıyorum uzun süre gelmeyen güncellemeler yüzünddn telefon performansım düştü bana özelleştirmenin ve bataryanın dibine vurabileceğim bi rom önerir misiniz ? Stabil de olursa tadında yenmez Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Rom Rom Önerisi [AospExtended 9.0] efsane Şarj Süresi

Sormak istediğim birşey şuan ki cihazı pihone x gibi tuşsuz kullanıyorum bu sürümde var mı tam ekran özelliği Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

Yardım Redmi 5 Plus 60fps Video Desteği Sorunu

Maalesef kamera maks 1080p30 da çekebiliyor 60fps ben de var ama önermiyorum çok kötü gerçekten Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

Soru Magisk sorunu

Twrp üzerinden magisk yüklediğim zaman youtube ve bazı internet kullanan uygulama girilmiyor nasıl çözerim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

Yardım 8.11.29 durduruldu hatası

Eski sürümüne döndüm teşekkürler Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Yardım 8.11.29 durduruldu hatası

8.9.20 den geçtim ama ayarlara galeriye falan girmeye çalıştıkça hep durduruldu hatası veriyor bir çok uygulamada. Çözümü varmıdır yada elinde sorunsuz bi sürüm olan varsa link atabilirmi sitesinde geçmiş sürümleri bulamadım Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

Elinde 8.9.20 sürümü olan varsa atabilir mi sitesinden eski sürümler yok Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt