mehmet63 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Xiaomi tool v2 BL kilidini açmama sorunu

Merhaba arkadaşlar.. Xiaomi tool v2 son zamanlarda bu hatayı veriyor yakın zamanda başına gelen veya çözümü bilen varmıdır acaba. USB hata ayıklama açık, cihaz fastboot modunda yani gerekli tüm adımlar doğru yapıldı ama tüm denememlerde sonuç bu başka cihazları da denedim sonuç değişmedi. BL...
  2. M

Soru Mi5x ekran koruyucu cam

merhaba hocam, bana da 1 tane kırılmaz cam ve varsa kılıf gerekli mi 5x için elinizde mevcutsa görüşmek isterim
  3. M

İnceleme MIUI 8 7.6.22 Global Beta ROM Güncellemesi

bu hafta da gelmeyecek herhalde android 7 verilecek diye fazla uğraşmıyorlar sanırım.
  4. M

ilginiz için Teşekkür ederim hocam baktım olmadı yapacak bişey yok beklerim bende gelir elbet:)
  5. M

yalnız son aldığım güncelleme cihaz root'luyken gelmişti hocam.
  6. M

cihazda root var bl kilidi acık şimdiye kadar normal ota ile geliyordu güncelleme suan yüklü olan 7.6.8 de ota ile geldi son 2 güncelleme gelmedi merak ettim sebebini bugün gelen 7.6.22 mesela gelmedi.
  7. M

Denedim bakalım hocam https://i.hizliresim.com/mk1LrY.png
  8. M

maalesef hocam opera da hata veriyor resim atamiyorum.
  9. M

deniyorum şimdi hocam
  10. M

ekran görüntüsü yukleyemiyorum hocam forum sayfası hata veriyor bende.
  11. M

merhaba arkadaşlar.. ben mi 5s plus kullanıyorum cihazda şuan 7.6.8 beta rom yüklü ama 2 haftadır bana yayınlanan güncellemeler gelmiyor mesela bugün gelen 7.6.22 gelmedi bazı cihazlar için askıya alınmıştı ama 5s plus askıya alınan listede yok sormak istediğim neden bana güncelleme gelmiyor.
  12. M

merhaba hocam.. ben mi 5s plus kullanıyorum cihazda şuan 7.6.8 beta rom yüklü ama 2 haftadır bana yayınlanan güncellemeler gelmiyor mesela bugün gelen 7.6.22 gelmedi bazı cihazlar için askıya alınmıştı ama 5s plus askıya alınan listede yok sormak istediğim neden bana güncelleme gelmiyor.
Üst Alt