Mehmet alim kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru 3000 TL bütçe - yurtiçi cihaz

0 garantili xiaomi almak yerine git ikinci el al diyorum ben de yazıktır o kadar 3000 liraya çöp telefonlara vermeye 1602003827 yada yurtdışı imei kayıtlı al ucuza gelsin
  2. M

Soru 3000 TL bütçe - yurtiçi cihaz

ikinci el 9 se 9 t al artanı cebine koy harçlık et
  3. M

Mod Mi 9 SE Yeni GCAM Sürümleri

Yayınlandı
  4. M

Yardım Mi9 SE ahizeden birden parazitli ses olması

aynı sorun telegram kullanırken de oluyor bazen uygulmaya girince şak diye parazitl, ses geliyor müzik vs açmama rağmen garip bir durum
  5. M

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Çok büyük ihtimal androıd 10 da çalışmıyor yada shortchut manager android 10 uyumlu değil 9 dayken çalışıyordu wowifi şuan shorcutmsnagerda gözükmüyor modem config ayarı
  6. M

Rom Mi 9 Se Global Kararlı v11.0.3.0 QFBMIXM İndirme Bağlantısı

Neler gelmiş bilgi verşrmisiniz
  7. M

Soru VoWifi modem ayarları

hocam arama yerine modem config yazınca birşey çıkmıyor androıd 10 glabal mi 9 se
  8. M

Rom Mi 9 Se Avrupa (EEA) Kararlı v11.0.4.0 QFBEUXM İndirme Bağlantısı

Globale niye gelmedi bu sürüm normalde aynı anda çıkıyorlardı
  9. M

Yardım Xiaomi mi 9 se kasma

arayüzdeki kasmanın sebebi app vault a gelen son güncelleme .play storedan güncellemeyi kaldırırsanız sorun hallolucak bende de kasıyordu sorun app vaulttan kaynaklı uygulamayı kullnmasanız dahi kasıyor güncellmeyi kaldırın
  10. M

Yardım Android 10 oldu İkonlar Bozuldu

Hocam miui optimizasyon sanırım kapalı telefonunuzda açıp deneyin olmazsa geliştirici seçeneklerinde ikon ayarları bölümü geldi androıd 10 ile oradan ayarlayın
  11. M

Yardım Telefon Önerisi Yardımcı Olur Musunuz?

hocam merhaba cihazı garantisiz a hocam merhaba yenisiniz sanırım öncelikle cihazı garantisiz almak(kaçak) istiyorsanız eğer cihaza imei attırmak zorundasınız maks 100 tlye atılıyor bazı satıcılar imei parasını tel fiyatına ekleyip imei de atıyorlar .mac kullanmanız sorun oluşturmaz çünkü zaten...
  12. M

Rom [Android 10] Mi 9 Se Global Kararlı v11.0.2.0 QFBMIXM İndirme Bağlantısı

batarya mobil veride 5 saati geçmemeye başladı boşta ram kullanımı artmış buna karşılık uygulama açılışları gözle görülür hızlanmış ö kamera panorama modu fixlenmiş ultra tasarruf gelmemiş.bunlar dışında gözle görülür fark yok . yüklemenizi tavsiye etmem ben yükledim mıuı 10 a döneceğim...
  13. M

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

android 10 glbal kurdum boşta ram kullanımı artmış buna karşın uygulamalr serileşmiş gözle görülür bir şekilde batarya kötüydü daha kötü oldu mobil veride 5 saat zor görüyor onun dışında pek fark yok ön kamerada panorama modu düzeltilmiş ultra tasarruf gelmemiş.Ben yükledim siz yüklemeyin gerek...
  14. M

Çözüldü Android 10 İçin Gcam

Evet açılmıyor son sürüm fix yapılması lazım terp den eski forumlardan nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz
Üst Alt