mehmet.akif kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım mi11T pro ve redmi note 11 pro için drençle imei kaydı yaptırmam gerekiyor.

Selamun aleyküm. mi 11T pro ve note 11 pro dirençle imei kaydı yapılması lazım.Yardımcı olabilirseniz mutlu oluruz. Eşimin ve benim telefonum. Direnç ile kayıt yaptırmalıyım. Konya'da bu işin erbabı var mı? Yoksa da, bu işin erbabı kim ve uygun bir fiyata yapılabilir mi?
  2. M

Çözüldü Youtube vanced geçmiş sorunu

Harika. Günlerdir araıyordum. Mevzuu Adaway. Beyaz listeye ekleyince düzeldi. Adaway açın. Ekranının ortasında engellenmiş, izin verilmiş ve yönlendirilmiş adlı başlıklar var. Oradaki herhangi birisine tıklayın. Gelen ekranda izin verilmişi aşağıdan seçin. , Ekleme butonuna tıklayın. Beyaz...
  3. M

Soru MI11T pro için MIUI 14 EU rom yayınlanmayacak mı? Beta da yok. Alternatif rom var mı?

Anlayamadım. Elite Plus ile ne alakası var? Ayrıca, EU rom isteme sebebimiz açık sanıyordum. Reklamsız android. Az bloodware ve Xiaomi'ye gitmeyen bilgiler. Derdim buydu. Pixel rom kuruyorduk. Çok iyiydi. Şimdi yok. Remix falan yok. Mi 11t pro boş bir telefon olmuş.
  4. M

Soru MI11T pro için MIUI 14 EU rom yayınlanmayacak mı? Beta da yok. Alternatif rom var mı?

Ben anlayamıyorum. Siz cevap yazmak için mi yazıyorsunuz? Bu rom hatalı olan rom. Eski rom. Şubat ayının romu. Ben zaten başta yazdım. Yukarıda birisi daha yazdı. Siz yine aynı romu referans göstermişsiniz. v14.0.1.0
  5. M

Berbat bir güncelleme. O nedenle yeni sürüm bekliyoruz. Mi11T kullanıcıları üvey evlat oldu. Şaka gibi.
  6. M

Sayın hocam, Türkiye için yayınlanan içi bloodware dolu işletim sistemini istemiyorum ki, EU rom bekliyoruz. Garip durum. Bu yayınlanalı baya zaman oldu. EU rom hiç ilerlememiş.
  7. M

Diğer kullanıcıların söylediği gibiymiş. Xiaomi pişmanlıkmış. IMEI atmayı engellediklerinden bu yana, fena şekilde kıl oldum bu firmaya. Ucuza denk geldiği için bu cihazı aldım. Keşke almasaydım. Realme kampanyasını kaçırdık.
  8. M

Şubat ayında mi11 t pro için miui 14 tabanlı rom yayınlanmış. Eu rom da stabil güncelleme yayınlamış. Kurdum. İnanılmaz hatalar var. Bildirim erişimi sistem kararlılığı ve benzeri. O dönemde yayınlanan miui 14 güncellemesinin hatalar nedeniyle kaldırıldığını okudum. Sanırım kurduğum rom bu...
  9. M

Yardım Bankalardan ve bazı sitelerden gönderilen doğrulama mesajlarını alamıyorum.

Bu konuyla lakalı bilgisi olan birileri var mı? Ben bu gün de bu sorunu yaşadım. Bir türlü çözemedim.
  10. M

Yardım Bankalardan ve bazı sitelerden gönderilen doğrulama mesajlarını alamıyorum.

Hayır, hiç bir reklam engelleme uygulaması yok. Root kapalı. Magisk de yok.
  11. M

Selamun aleyküm. Mi 11t Pro cihazım var. Rom EU 12.5 Yeniden yükleme ve sıfırlama da yaptım. Yine de durum değişmedi. Malessef bankalardan gönderilen alışveriş veya giriş amaçlı şifreli mesajları alamıyorum. Birincide mesaj gelmiyor. İkinci ya da üçüncü denemede mesajlar geliyor. Bazı...
  12. M

Yardım Android 11 Bluetooth ve fiziksel klavye Türkçe dil sorunu

Selamun alekyüm. Merhaba. Ben telefonumda büyük metinler yazmak ve İngilizce çalışmak için Logitech k380 klavye aldım. Android 10 kullanırken türkçe-Q kullanabiliyordum. Çok da memnundum. EU 12.5 sürümünü kurdum. Malesef Türkçe olmuyor. Ek ayarlar-dil ve giriş-mouse ve klavye seçeneklerinden...
  13. M

Rom En Erişilebilir Custome Rom: Xiaomi Miui Hellas

Zor bir uygulama. Detaylı anlatım da pek yok. MacroDroid gibi.
  14. M

Yardım Poco X3 Pro yakınlık sensörü düzgün çalışmıyor.

Xiaomi hala berbat yakınlık sensörü yazılımına sahip. Hala. telefondaki yakınlık sensörü sesli mesajları dinlerken ve görüşmeler sırasında bir kaç saniye sonra ekranı aydınlatıyor. Sesli mesajları zaten dinlemenize mani oluyor. Ekran aydınlanınca sesli mesajları dinlemek tam bir hayal oluyor...
Üst Alt