Mehmet 90 kullanıcısının son içeriği

1. Mehmet 90

Oyun Asphalt 9 60-90-120-144 FPS yapma

Arkadaşlar Ben şu an güncel olarak Hala çözümün arıyorum abancı YouTube kanallarında çözümü var sanırım ama İngilizcem yok Yardımcı olabilecek var mı pubg'de oluyor FPS artıyor ama asphalt ta yapamadım lütfen yardımcı olun lütfen
  2. Mehmet 90

HyperOS Xiaomi mi 14 pro almayı düşünüyorum imei durumu nezaman netlik kazanır

1707313825 Ne yaptınız herhangi bir gelişme oldu mu şu an 14'e almayı düşünüyorum
  3. Mehmet 90

İpucu 144 hz sabit ekran tazeleme acma

Yaptım ama pek bir fark göremedim
  4. Mehmet 90

Maalesef oda yok tam bir yokluktayım botlodaer yok rot yok PC ikinci telefon yok otg kablosu yok 5 yıllık cihaz var sadece onunda mikrofonu bozuk
  5. Mehmet 90

Rootsuz ve PC siz bir yolu yok mu
  6. Mehmet 90

Yardım Fps ölçer magisk modülü

O da biraz fazla büyük geliyor oyun oynamama engel oluyor özellikle pubg mobile'de sorun yaratıyor
  7. Mehmet 90

Yardım Bluetooth kulaklık aramada gözükmüyor

Sorun şu mesela arama yapıyorum ilk aramada sorun yokken ikinci aramada sorun oluyor telefonu yeniden başlatınca düzeliyor ama sonra tekrar oluyor ve çok canımı sıkıyor
  8. Mehmet 90

Yardım Bluetooth kulaklık aramada gözükmüyor

Mi 10 t pro telefonumu redmi buds 3 pro kulaklığına bağlıyorum ama aramadayken sesi hoparlörden veriyor mikrofonum bozuk olduğu için kulaklık kullanmak zorundayım resmini anlaşılması için bu sorunu nasıl çözeceğim
  9. Mehmet 90

Pubg Mobile ve başka bir oyun daha test ettim power monitör kadar düzgün ölçmüyor pubg'de iken 144 FPS gösteriyor
  10. Mehmet 90

Maalesef fps değilde hz yi ölçüyor
  11. Mehmet 90

Yardım K60 Pro typ-c kulaklık algılamiyor

Maalesef o da yok
  12. Mehmet 90

Root olmadan performans arttırabileceğim hiçbir yöntem yok mu bilgisayarım yok yoksa rotlardım
  13. Mehmet 90

Sorun şu yurtdışı 10 TL yeni aldım sanırım parayı iyice biriktirip en yüksek Xiaomi ya da Samsung telefonu alacağım 1705110232 Ayrıca ekran konusunda birazcık haksızlık oldu ama 15 pro ile karşılaştırdım kendi telefonumu OLED ekran ile aradaki farkı Kendi gözlerimle gördüm
  14. Mehmet 90

Herhangi bir sıkıntı varmı
  15. Mehmet 90

Konuyla alakasız cihazın işlemcisi 8gen2 nasıl IMEI attınız deneyimlerinizi anlatır mısınız
Üst Alt