mehmedmsy kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Kamera flu oldu romdan sonra.

Temizledim hocam aynı sorun vardı global Roma döndüm duzeldi
  2. M

Miui 11 mi hocam yani ?
  3. M

Hocam peki tavsiye ettiğiniz bie sürüm varmı Endonezya romu için
  4. M

Hocam peki bu persist dosyasını nerden bulacam çok anlamiyorum da zaten baktım olacak gibi değildi globale geri döndüm kamera düzeldi demekki Hint sürümünün kamera dosyaları farklı fotoda hafif fluluk oluyor. Endonezya romuna hiç geçmedim denemedim daha doğrusu bir yerde okumuştum en iyisi...
  5. M

Denedim hocam romdan kaynaklı orijinal fabrika çıkışı olunca kamera çok net çekiyor ama ne hikmetse rom atıldıktan sonra hafif fluluk oluyor başka cihazla kiyasladim bariz belli ediyor eski Roma da döndüm neden hala düzelmedi çözemedim
  6. M

Arkadaşlar merhaba 12.0.5 global yüklü idi ama arama kaydedici için Hint romuna geçtim kamerada çok hafif bir fluluk oldu eskisi gibi net değil tekrar global eski Roma döndüm hala aynı nasıl duzeltebilirim acaba ?
  7. M

Yardım Not 8 pro 8 ram Arama kaydedici

ne konuda hocam
  8. M

destekliyorsa sorun yok hocam bazı konularda görüyordum ondan dolayı merak ettım de :) peki hocam siz ce endonezya romuna mı geçsem yoksa globalde mı kalsam hanı arasındaki fark ne onu merak ettım.
  9. M

Peki hocam çok saolun denedikten sonra yazacagim
  10. M

Hocam peki benim şuan ki kullandığım rom hangisi oluyor suanki mi iyi Endonezya mi iyi ve full Türkçe olacak Endonezya romu
  11. M

Hocam peki Roma geçtikten sonra tekrar IMEI atman gerekecek mi ?
  12. M

Hocam beta rom stabil olmadığı için sorun çıkmasın sonra böyle stabil bir rom falan varmı acaba bide şuan ki surumden ne farkı var sizin bahsettiğiniz romdan
  13. M

Arkadaşlar merhaba yurt dışı IMEI atılmış teleofonumu yeni aldım kuzenimde mi9t var ve onda arama esnasında telefonun kendi arama kaydetme özelliği var benim telefonda o özellik yok malesef cihazıma nasıl ekleyebilirim yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba. Arama kaydetmek için bir suru...
  14. M

Soru MIUI 11 eu rom mu MIUI 12 eu rom mu

Teşekkürler hocam deniyecrgim
  15. M

Yardım Tavsiye MIUI 12 eu rom

Sorun teşkil ediyorsa silebilirler konuyu.
Üst Alt