Mehmed_ kullanıcısının son içeriği

1. M

Tavsiye Telefon önerisi

Büyük ihtimal M52 alıcam hocam bu fiyat bandında ,bu özelliklerde başka ürün yok .Çok araştırdım ama her yol M52 modelini gösteriyor .
  2. M

Tavsiye Telefon önerisi

Hocam M52 nin kasasının komple plastik olması ve tek hoparlör olması biraz çekimser bırakıyor beni, ama Tr gerçekleri ortada 5 binlira gibi rakama ancak orta seviye telefon alınıyor .
  3. M

Tavsiye Telefon önerisi

Tesekkurler kardeşim M52 5G de karar kıldım amazon üzerinden alıcam inşallah.Xiaomi telefonların berbat ve uyumsuz arayüzlerinden gına geldi artık bir daha asla bulaşmam. 1651687109 Tesekkur ederim hocam çok fazla yurt dısı tel kullandım .Sorun olunca başın çaresine kendin bakmak zorundasın az...
  4. M

Tavsiye Telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar iyi bayramlar .Uzun süredir xiomi marka telefon kullanan biri olarak,Redmi note 10 pro cihazımı sattım .Bir daha xiaomi ye bulaşmak istemiyorum. Çok fazla bir bütcem yok en fazla 5 bin küsürlere çıkabilirim . Amoled ekranlı maksimum 6 ve ya 8 gb ramli tel bakıyorum .Bana...
  5. M

Yardım İmei çift sim kayıt yardım

Anladım teşekkür ederim
  6. M

Yardım İmei çift sim kayıt yardım

Merhabalar cmrtsi günü cihazı aldıgım yere kayıt ettirmek için götürdüm.Bana yeni yöntem olduğunu, çift sim kayıt yapıldığını ve tüm güncellemelerin alındığı söylendi. Direnç istemedigimi söyledim yeni cihaz içi açılsın istemedim .Yazılımsal müdahale edilcek dendi kayıt yapıldı şuan çift sim...
  7. M

Yardım Rm note 10 pro root kaldırma

Merhabalar bootlader kilidini açtım .Cihazıma imei attırcam bugun. Root kaldırma işlemini imei atan kişi yaparmı.Zor bir işlem mi ,Bankacılık uygulamalarını aktif kullanıyorum sorun yaratıyor diyor bir çok kişi.
  8. M

Yardım Redmi note 10 pro kayıt

Hocam ben hattımı çıkarsam telefondan. 120 günlük yasal süre uyarısı yine işlermi ?
  9. M

Hepinize çok teşekkür ederim.
  10. M

Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar herkese.Redmi note 10 pro telefonumun bootlader kilidini açtım . Aramızda kullanan varsa bilgi almak istiyorum.İmei attırınca güncelleme yapmama ve performans kaybı olur diye bazı yazılar okudum .Sizde orjinal haliyle 8 ay kullanmalımıyım gerek varmı imei...
  11. M

Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

Hocam bende bu hafta aldım yerde imei attırcam. Ama güncelleme yapma dedi bana. Sence beklemelimiyim yoksa başka bir yere mi bakayım
  12. M

Yardım Redmi note 10 pro imei sorunu

Hocam yanlış anladınız beni.Telefonu cmrtsi günü aldım. Aldıgım kişi sim 2 ye takmış hattı. Bnde degiştirmedim pzt günü öglen mesaj geldi yasal uyarı 120 gün süreniz var diye.
  13. M

Hocam sim 2 de şuan 120 gün mesajı geldi. Süre dolmaya yakın, sim 1 takıcam bu şekilde devam ederim dimi. Belki bu süre zarfında bi çözüm bulunur. Teşekkür ederim
  14. M

Merhaba arkadaşlar redmi note 10 pro var elimde. Satan kişi boot kilidi açılınca getir imei atalım abi dedi. Ama kafam karısık imei attırsam cihazda çok büyük sorun yaşarmıyım. Geri versem de almaz sanarım cihazı napıcam bilmiyorum son paramla aldım. Lütfen yardımcı olun şuan bootloader kilidi...
  15. M

Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

Hocam özelden size birşey sorabilir miyim. Hayırlı günler olsun
Üst Alt