Mehemmed.isg kullanıcısının son içeriği

1. Mehemmed.isg

Gcam Note 8 Pro Tüm Gcam Sürümleri

MİUİ 12 icin yokmu?
  2. Mehemmed.isg

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Bildirom paneli eskisi gibi kaldi usden kaydrnca ayninasl degsirim?
  3. Mehemmed.isg

Soru MİUİ 12 Gözümüz yolda kaldı.

Endonezya rom Kulanyorum MİUİ11 deyim ve artk kasmaya başladı. Bildirim panelin açdığına ve hücresel veri ac kapa yapınca, Wifi ac kapa yapnca kasiyor. Cok az bi surelik takılma yaşıyorum. Miyi 12 gelince düzelir diye umuyorum. Ve zaman belimi?
  4. Mehemmed.isg

Yardım Güncelleme sonrası!

Yok bende ole secenek
  5. Mehemmed.isg

Kapandım ama yine aynı
  6. Mehemmed.isg

Asistan kısa yol kapali ama calısıyor
  7. Mehemmed.isg

Baska yolu yokmu?
  8. Mehemmed.isg

Android 10 yapdım ekran sag aldan yukari Kaydirinca asisdan acılıyor nasil kapatırım
  9. Mehemmed.isg

Soru En stabil rom?

brick olayi cok basma geldi mtk islemcden dolayi rn5 de sknti olmazdi. Ama Endonezya rom kurdum simdilik iyi bakalk
  10. Mehemmed.isg

Soru En stabil rom?

Redmi note 8 pro kulanyorum Global romdayım. En stabil rom hangisini onerirsiniz?
  11. Mehemmed.isg

MIUI 11 Xiaomi Redmi Note 8 Pro MiuiPRO/LRTEAM (TWRP)/ROOT Tek Konu -Sorunsuz-

Bende arama yapdıkdan sonra cihaz kapanıp tekrar açılıyor. Bu sorun neden acaba?
  12. Mehemmed.isg

Video REDMI NOTE 8 PRO - BEGONIA - kilit açma - TWRP - HAVOC OS 2.9 GSI - Magisk

Dun cihazi tula yapdim miui Pro yuklerken. Bida yapmaya tırsıyorum.
  13. Mehemmed.isg

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Cihaz Redmi note 8 Pro Arama yapdikdan sonra cihaz kendine reset atyor nedenini bilen varmi? 1581059872 Stabile gecmek istiyorum wipe yaparken neler.isaretlemeli ? Ve hafiza kaybi olmamasi icn napmali?
Üst Alt