Medzor kullanıcısının son içeriği

1. Medzor

Soru Redmi K40 gaming

ya arkadaşlar benim arkadaşta var kendısın cok yakınım. o da oyun oynarken birden parlaklık düşüyor dedi. bunun nedeni nedir acaba ?
  2. Medzor

Yardım k40 gaming

arkadaşlar merhaba. k40 gaming cihazımda oyun oynarken ekran parlaklığı düşüyor. f3 rom yüklü.bir türlü düzeltemedim. yardımcı olabilecek biri var mı ?
  3. Medzor

Yardım Redmi yazısı gelip hemen gidiyor

fastboot moda alıp cihazın kendi fastboot yazılımını indirip filashla ama içindekiler gider.
  4. Medzor

Yardım Resmi note 8 pro acilmiyor

kardeşim hallolur yetkili hesap ile.
  5. Medzor

Yardım Diag modu

telefonunuz için uyumlu olan twrp dosyasını ındırıp yukleyin. son magısk surumunu flashlayın. sonra da (ama bu işlem için gerekli olan sürücüleri mutlaka yukleyin. qualcom usb driver vs.) efs yedek alın, telefonu yenıden baslatın diag port acın usb hata ayıklama acık olsun diagdan sonra qcn...
  6. Medzor

Satış Tertemiz Xiaomi Mi 8 / 128 GB (Yurtiçi)

hocam pil durumu nedir ?
  7. Medzor

Yardım Rdmi note 9 telefon siyah ekranda kaldı.

dediğiniz gibi yetkili hesapla uzaktan bağlantıyla 5 dk içerisinde hallederler. yetliki hesabı olan bırını bulun
  8. Medzor

Yardım Mi 9T Pro Şebeke Sorunu

hocam aynı sorunu yaşayan biriydim. cok fazla custom rom denemesı yaptım. sonucunda bende şebeke hatası aldığımı fakettim. cutom romlardan kaynaklı qcn deki bloklar bozulmuş olabilir. orjinal qcn dosyası bulun ve yeniden imei repair yapın sorun düzelir
  9. Medzor

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

yani size kalmış bir durum. mi9t pro yaklaşık iki yıldır piyasada. bir yıldır kullanan biriyim ve her ihtiyacımı karşılıyor. imkanınız varsa yeni cihazlar almanızı tavsiye ederim. tabi şuanda piyasa biraz yüksek ama siz bilirsiniz. oneplus veya poco serisini tavsiye ederim. oneplus 8 pro alın...
  10. Medzor

Haber Xiaomi Kara Listede

Zaten belliydi. Xiaomi zaman içerisinde tüm dünyada oldukça hızlı büyüyen bir firma oldu. Tüm dünyadaki pazar payı ile bunu fazlasıyla belli ediyor. sadece mobil sektörde değil bütün sektörlerde ama bütün sektörlerde üretim yapan dev bir firma. Amerika ile siyasi problemlerde haliyle işi bu...
  11. Medzor

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

1 yılım dolmak üzere. Muazzam bir telelefon. İşlemcinin gücünden dolayı yüksek performansa sahip. 2-3 farklı room denemiş biri olarak biraz tecrübe edindim. Çok tutulan bir telefon bı sure daha populerligi devam edecek. Bircogumuz icin bulunmaz Hint kumaşı. Kullanmaya devam
  12. Medzor

Yardım mi 9t pro şebeke üzerinden mesaj gönderemiyorum

Lütfen. Çok memnun olurum. 1608251137 Evet. Aynen onu kullandım.
  13. Medzor

Benden önce de IMEI atıldı. Uyarı geldi. Sonra ben attım. Aldığından beridir bu sorunu yaşıyorum. Ben atarken kendi orijinal qcn dosyasını kullandım. 1607986321 Hocam o seçenek aktif değil. Değişiklik yapamıyorum.
  14. Medzor

merhaba arkadaslar. telefonum yurt dışı. imei kaydı yapıldı. pek şebeke mesajı kullanan biri değilim ama mesaj atmak istediğim zaman mesajlarım gitmiyor. mesaj hakkım da var. bir de ziraat mobilden doğrulama kodu isterken kod bazen geliyor bazen gelmiyor. çözümü var mıdır acaba ?
Üst Alt