medusababa kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 8 se rom

Güncelleme. Ana klasöre atsam dahi rom dosyasını işe yaramıyor. 5 günden beni gece gündüz bununla uğraşıyorum ancak fastboot dan çince yapacak şekilde açabiliyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum artık iyice morelimi bozdu. Sanırım çince öğrenmeye başlasam iyi olur
  2. M

Yardım Mi 8 se rom

Merhabalar, Mi 8 se cihazım miui 12 rom u şu anda bilgisayara indiriyorum internetim biraz yavaş. Her rom indirip denediğimde rom yüklenir yüklenmez fastboot ekranına giriyor. Size sorum şu : 1. Romu telefona yüklerken bilgisayarda file transfer gözükmediği için sadece photo transferden...
  3. M

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Eu Rom Android 10 / MIUI 12 bu rom u indirdikten sonra fark ettim ki dosyanın adı ve link bu şekilde bu romu kursam bir problem yaratır mı ? dosya adı : xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro5G_MI10TLite_V12.5.4.0.RJSCNXM_v12-11 Reiwa
  4. M

Yardım Mi 8 SE TWRP Yardım

Yaptım be sonunda oh çok mutlu oldum :D Seviyorum seni Stoya
  5. M

Sevgili stoya'cığım ya ben biraz aptalım yada gerçekten bulamadım. Senden rica etsem mi 8 se 11,0,3 android sürümü için bu trwp sürümlerinden hangisinin uyumlu olduğunu öğrenip bana söyleyebilir misin lütfen :13
  6. M

Kusura bakmayın meşgul ediyorum ama hangi twrp sürümünü indireceğimi hala bulamadım. Makalede dosya içinde yazıyor diyor ama yazmıyor maalesef.
  7. M

Merhaba mi 8 se telefonum var. Bir sürü rom yükledim ve her twrp yükleyişimde fastboot moduna girip bir daha çıkmıyordu yanlış bir şey mi yapıyorum anlamadım. Şu an telefonumda 11.0.3 china versiyonu var. twrp yi yükleyebilirsem eu global yükleyeceğim ama twrp yükleyemiyorum lütfen yardım edin...
  8. M

Yardım mi 8 se rom

Arkadaşlar dün konu paylaşmıştım mi8se fastboot ekranında takılı kalmıştı şu an açtım miflash tan rom yükledim oldu. Ama çince sanırım ilk aldığımdada çince başlamıştı. Şu an hatırlamıyorum nasıl yaptığımı nasıl düzeltebilirim hangi rom u indirmem gerek en güncel sürümü nedir ?
  9. M

Yardım Mi 8 se fastboot sinirden titriyorum

Telefon bağlıyken bu şekilde oluyor tekrar y ye basıp enter dediğimde kapanıyor.
  10. M

Yardım Mi 8 se fastboot sinirden titriyorum

Arkadaşlar telefonu 2 yıldır kullanıyorum ilk başta yaptım bir şekilde fakat şu an 4 saattir bununla uğraşıyorum. Telefonumu ayarlardan sıfırla seçeneğine tıkladım fastboot ekranına geldi bir dahada çıkmıyor kapatıyorum açıyorum yine aynı ekran. İnternetten araştırıyorum fastbootu aktif edin usb...
Üst Alt