medracs kullanıcısının son içeriği

1. medracs

Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Android 14 te yine yapıyor mu hocam?
  2. medracs

Rom Redmi Note 10 Pro 14.0.1.0 xiaomi.eu

Bu romdan önce MIUI 13 global rom kullanıyordum menu geçişlerinde acayip takılmalar oluyordu ve ekran süresi çok az alıyordum,eu ya geçtiğinden beri herhangi bir takılmaya rastlamadım henüz pil süresinide tam doldurup bugün gözlemleyeceğim.
  3. medracs

Rom Redmi Note 10 Pro 14.0.1.0 xiaomi.eu

Romu 2 gün önce PC üzerinden kurarak yükledim gayet memnunum henüz kullandığım kadarıyla bir hataya ve takılmaya rastlamadım bakalım ilerleyen zamanlarda bir olumsuzlukla karşılaşırsam tekrardan paylaşım yaparım.
  4. medracs

MIUI 13 POCO X4 (xaga) EEA Avrupa Kararlı Rom V13.2.2.0.TLOEUXM İndirme Bağlantıları

Hocalarım bu cihazda sürüm düşürme yapabiliyor muyuz şuanda android 13 yüklü MIUI 14 var ben android 12 yüklemek istiyorum mümkün müdür?
  5. medracs

Soru poco x4 gt youtube music kilit ekranında tuşlar yok

bende de aynı sorun mevcut çözüm getiren oldu mu acaba
  6. medracs

Yardım Uygulama Pil Tasarrufu

Arkadaşlar ben fotoğrafta işaretlediğim yere giriş yapamıyorum sebebi nedir acaba tıklanmıyor hiç bir şekilde?
  7. medracs

Soru Hindistan romu hakkında?

Selamun aleyküm arkadaşlar sredmi note 10 pro Endonezya romu kullanıyorum mesajlar ve arama seçenekleri MIUI nin kendi uygulamaları Google un değil. Hindistan romuda bu şekilde MIUI arama ve mesajlar uygulamalarını mı kullamıyor yoksa Google un kilerimi?
  8. medracs

Yardım Redmi note 10 pro görüntülü konuşma yapamıyorum

bu romu kullanıyorum herhangi bir sorun yok bundan önce Endonezya stabil vardı onda da sorun yaşamamıştım.
  9. medracs

Yardım Redmi Note 10 Pro Whatsapp Sorunu

bu romu kullanıyorum bu sorunları yaşamıyorum.
  10. medracs

Recovery Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.7.0_12 Tek Tuş Yükleme Aracı

Arkadaşlar twrp kurarken bu hatayı alıyorum neden olabilir?
  11. medracs

MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro [ Global ] - Endonezya Kararlı Rom V12.5.2.0.RKFIDXM İndirme Bağlantıları

Genelde hatayı mi flasa dosyayı atarken klasör ismi karakterlerinden dolayı veriyor hocam Türkçe karakter ve boşluk olmamalı. Kurmaya başladıysa sorunsuz devam eder.
  12. medracs

Yardım BRT.exe hakkında

Daha önce miui ve Google aplikasyonlarını kaldırmak için brt.exe uygulamasını forumdan indirip kullanıyordum şuanda linki güncel değil nasıl ulaşabilirim bu programa. Teşekkürler.
  13. medracs

Soru Ekran süresi uzatma?

10 saati geçik alan var mı?
Üst Alt