Medinesss kullanıcısının son içeriği

1. Medinesss

Yardım Sistem arayüzü hatası

Teşekkür ederim ben servisle konuştum göndereyim dedim gelince yaparsa dediginizi yapayım
  2. Medinesss

Garanti kapsamına çıkmasını istemiyorum da rom falan çıkarır diye duydum 1544490726 Garanti kapsamından çıkar diye rom yuklemekten çekiniyorum da daha önce bu hatayı verince sifirladm teli değişen bisey olmadı
  3. Medinesss

tekrar oldu aynısı ama sizin dediğinizi nasıl yapacağım bilmiyorum siz de olmuş muydu bu sorun düzeldi mi 1544392191
  4. Medinesss

sa Dün sistem arayüzü ön belleği temizledim o zamandan beri yapmadı bakalım tekrar yaparsa yapayım ama dediğiniz nasıl yapılıyor bilmiyorum
  5. Medinesss

Tema değiştirdim sadece o da kendi teması daha önce iki telefon değiştirdim sistem ön belleği temizledim tekrar olursa alırım sistem arayüzü durdu diyor ve ekran on beş saniye falan kapanıyor reboot falan yazıyor daha önce yanlışlıkla bunu yaptım ama değişen bir şey olmadı
  6. Medinesss

Ben iki telefon değiştirdim sırf bu yüzden sürekli olarak sistem arayüzü durdu hatası alıyorum ve telefon kapanıyor her gün yapıyor bunu nasıl duzeltebilirim lütfen yardım
Üst Alt