meCOOL kullanıcısının son içeriği

1. meCOOL

Merhaba bende mi 8 lite kullanıyorum. Bu ghost screen nasıl bir sorun? Belki bendede vardır

Merhaba bende mi 8 lite kullanıyorum. Bu ghost screen nasıl bir sorun? Belki bendede vardır
  2. meCOOL

Yardım Mi 8 lite karanlık mod

Vallahi bilmiyorum ama çok kötü görünüyor
  3. meCOOL

Attığım resimlerde fakettinizmi dalgaları?
  4. meCOOL

Ekranla alakalı derken? 2 gün öncesine kadar hiç bir şey yoktu. Bence yapılan güncellemeler ile ilgili. App vault falan sürekli güncelleme geliyor. Düzeltirler diye düşünüyorum
  5. meCOOL

Kapalı kardeşim
  6. meCOOL

Attığım resimlere bakarmısınız. Dalgalar var hep
  7. meCOOL

Merhaba arkadaşlar. Bir iki gündür farkettim. Telefonda anormallikler var. Ekran fotosu atıyorum. Sizlerdede bu şekildemi cihaz acaba. Şimdiden teşekkürler.
  8. meCOOL

Yardım Optimizasyon

Dokundum çözülmedi.
  9. meCOOL

Yardım Optimizasyon

Merhaba arkadaşlar. Mıuı 11 e geçtikten sonra güvenlik bölümünden güvenlik taraması falan yapıyorum, temizliyorum, alt bölümde problemleri çöz diye bir yer var. Oradanda problemleri çöz diyorum ama 1 sorunla karşılaşıldı diyor. Ne yaptı isem onu kaldıramadı. Çözümü nedir acaba?
  10. meCOOL

MIUI 11 MIUI 11.0.5.0

aynen kardeşim. Güncelleme geldikten sonra değişmiş her şey. Hallettim sonunda. Teşekkürler
  11. meCOOL

Yardım Mıuı 11 güncellemesinden sonra oluşan sorunlar

Dostum evet bildirimler kapalı imiş sanırım. Güncellemeden sonra kapanmış. Çok teşekkür ederim.
  12. meCOOL

yaptım onu izinler açık. 4 tane izin var bildirimle ilgili olanlar açık 1573480031
  13. meCOOL

Merhaba arkadaşlar. Bu sıkıntımı farklı mecralardada dile getirdim ama çözüm bulamadım. Sorunum şu! Güncelleme yaptıktan sonra bildirimlerde sıkıntı yaşıyorum. Ayarlara baktım bildirim sesleri falan hep açık. Sıkıntı yok o konuda. Sıkıntı yaşadığım bölüm letgo, maçkolik, youtube bildirimleri, e...
Üst Alt